RZESZÓW. W czwartek (1 grudnia) do Rzeszowa zawita prof. Andrzej Zybertowicz. Spotkanie z nim odbędzie się o godz. 14.00 w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Rzeszowskiego (Sala 302 przy ul. Rejtana 16 C). Naukowiec wygłosi wykład „Polityka od kulis. Tajne służby w przestrzeni grup interesów”.

Ponadto w tym samym dniu o godz. 11 w Księgarni Naukowej „Epoka” przy ul. 3 Maja 2 w Rzeszowie prof. Andrzej Zybertowicz spotka się z Czytelnikami i będzie promował swoją najnowszą książkę „Pociąg do Polski. Polska do pociągu”. Zybertowicz Pocig okadka przd

Ponadto na Podkarpaciu odbędą się jeszcze dwa spotkania z prof. Zybertowiczem. Pierwsze w czwartek wieczorem o godz. 18.15 w Auli Ośrodka Kultury i Formacji Chrześcijańskiej w Jarosławiu (Ośrodek Kultury i Formacji Chrześcijańskiej przy ul. Benedyktyńskiej 5). Następnego dnia (2 grudnia) w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu przy ul Tymona Terleckiego 2 (Aula Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Budynku Kolegium Wschodniego – dzielnica Bakończyce) publicysta i naukowiec wygłosi wykład „Naród na rozstajnych drogach: diagnoza i plan„. Początek o godz. 10.

Organizatorami spotkania są: Instytut Socjologii Uniwersytetu Rzeszowskiego, Rzeszowski Odział Polskiego Towarzystwa Socjologicznego, Jarosławski Klub „Gazety Polskiej”, PWSW w Przemyślu.

Na wszystkie spotkania wstęp wolny!

Autor: Adam Kulczycki

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.