– Solidarna Polska powstała po to, by Donald Tusk miał w końcu z kim przegrać – powiedział w niedzielę (11 marca) w Rzeszowie europoseł Jacek Kurski, jeden z liderów „Solidarnej Polski”. Jego zdaniem, „Solidarna Polska” ma być drugim płucem na polskiej prawicy.

W spotkaniu uczestniczył też europseł Zbigniew Ziobro oraz posłanka na Sejm RP Beata Kempa oraz posłowie na Sejm RP: Arkadiusz Mularczyk (szef klubu Solidarnej Polski”), Andrzej Dera, Patryk Jaki (rzecznik Klubu Parlamentarnego „Solidarnej Polski”). Byli też obecni parlamentarzyści i politycy z Podkarpacia, liderzy „Solidarnej Polski” w naszym regionie, na czele z posłami: Mieczysławem Golbą i Kazimierzem Ziobro oraz senatorem Kazimierzem Jaworskim. Na sali WDK w Rzeszowie można było zauważyć miejscowych radnych PiS. Czyżby wraz z wiosną zakwitł im w głowach nowy pomysł na politykę? A może przyszli tylko na przeszpiegi? Czas pokaże. Zapraszam na krótką relację ze spotkania na http://wyslijplik.pl/download.php?sid=OB7a2y9Z

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.