Solidarna Polska zarejestrowała swego kandydata w wyborach uzupełniających do Senatu na Podkarpaciu. Jest nim poseł Kazimierz Ziobro .

Poinformował o tym na wtorkowej (30 lipca) konferencji prasowej Waldemar Pijar – pełnomocnik wyborczy Komitetu Wyborczego Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro. Kandydat na senatora Kazimierz Ziobro podkreślał, że udało się zebrać około trzech tysięcy podpisów. Pełnomocnik wyborczy Komitetu Wyborczego Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro, Waldemar Pijar, przypomniał  o wyborach w Kazimierzy Wielkiej w województwie świętokrzyskim, gdzie kandydat Solidarnej Polski wygrał zarówno z kandydatem PSL i PO.

– Oczywiście te dwie partie są mocne, mają dotacje z budżetu państwa. Nas oczywiście na tak wielkie kampanie nie stać. Natomiast będziemy walczyć na program, na podejście do najważniejszych spraw Polski oraz spraw Podkarpacia. Pomysłowości na prowadzenie kampanii nam nie brak. Będziemy blisko ludzi – stwierdził Waldemar Pijar.

Politycy z Solidarnej Polski poinformowali, że na Podkarpaciu w czasie kampanii wyborczej mają gościć czołowi liderzy Solidarnej Polski: Zbigniew Ziobro, Tadeusz Cymański, Beata Kempa, Jacek Kurski oraz Ludwik Dorn, którzy będą spotykali się z mieszkańcami na miejskich, czy gminnych imprezach, bazarach oraz festynach. Będą indywidualnie rozmawiać z osobami, które zechcą poświęcić czas.

Jak zaznaczył Kazimierz Ziobro Solidarna Polska chce szczerego dialogu i jest otwarta na obywateli. Natomiast poseł Mieczysław Golba, lider Solidarnej Polski na Podkarpaciu, powiedział, że w trakcie niedzielnej imprezy w Strzyżowie podczas zbierania podpisów spotkał się z ciepłym przyjęciem od mieszkańców, którzy wyrażali nadzieję, iż Solidarna Polska zmieni jakość polityki na scenie politycznej.

– Jeśli kandydat na senatora z Solidarnej Polski dostanie się do Senatu, jego miejsce w Sejmie zajmie Maria Kurowska, była burmistrz Jasła – zachęcał do głosowania na kandydata Solidarnej Polski poseł Mieczysław Golba.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.