W niedzielę (1 września) na rzeszowskich bulwarach odbył się piknik rodzinny z Funduszami Europejskimi. Impreza miała rozpocząć się rowerowym rajdem rodzinnym, ale plany organizatorom pokrzyżowała pogoda. Całe szczęście, że opady były tylko chwilowe i po rozpogodzeniu się przybyłe na bulwary dzieci mogły mile spędzić niedzielne popołudnie uczestnicząc w bogatym programie imprezy.

DSC03739

Były animacje dla dzieci wykonaniu aktorów rzeszowskiego Teatru „Maska” oraz zabawy i wyścigi rowerowe przygotowane przez Miejską Bezobsługową Wypożyczalnię Rowerów RoweRes, konkursy z nagrodami na temat Unii Europejskiej, pokaz akrobacji rowerowych w wykonaniu Krystiana Herby.

Na koniec wystąpiła gwiazda wieczoru: Gienek Loska Band.

Imprezę poprowadziła red. Bernadeta Szczypta z Polskiego Radia Rzeszów S.A.

Głównym organizatorem imprezy był Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, wspólnie z Urzędem Miasta Rzeszowa. Natomiast została  ona sfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013. 

Relacje filmowe na: http://www.youtube.com/watch?v=D36b2WSzzKA&;feature=youtu.be oraz na: http://www.youtube.com/watch?v=14G5MgyklPg i na: http://www.youtube.com/watch?v=4dTOl3bEOa4&;feature=youtu.be

Fot. Adam Kulczycki  

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.