W czwartek, ok. godziny 14 młodzi sympatycy Solidarnej Polski w geście solidarności z zasłużonym, wybitnym działaczem podkarpackiej „Solidarności”, posłem Kazimierzem Ziobro, protestowali przed Areoklubem Mieleckim przeciwko brudnej kampanii prowadzonej przez Prawo i Sprawiedliwość.  

 

Partia Jarosława Kaczyńskiego  w ostatnim czasie stosowała wiele chwytów poniżej pasa wobec Kandydata na Senatora Solidarnej Polski, Kazimierza Ziobro, który został odznaczony przez śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Złotym Krzyżem Zasługi za działalność na rzecz demokratycznego państwa polskiego. Młodzi sympatycy Solidarnej Polski chcieli wejść na konferencję PIS-u, ale zostali z niej wyproszeni. W związku z czym protestowali przed bramą siedziby Aeroklubu – poinformowało Biuro Prasowe Solidarnej Polski.  

Uczestnicy protestu mieli przygotowane transparenty, na których widniały hasła skierowane do Jarosława Kaczyńskiego i działaczy PIS-u: „Przeproście Kazimierza Ziobro za kłamstwa”, „Kazimierz odznaczony przez Lecha poniżony przez Jarosława” oraz „Brudna gra Pupy = twarz PIS-u”.

Akcje młodych sympatyków widzieli również Jarosław Kaczyński, który gościł dziś w m.in. w Mielcu oraz kandydat PiS do Senatu RP Zdzisław Pupa.

Fot. Archiwum

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.