Zrobimy w Polsce porządek. To przesłanie kampanii do Senatu Kazimierza Ziobro. 

Na czwartkowej konferencji prasowej prezes Zbigniew Ziobro powiedział: – Tylko uczciwi i odważni ludzie tacy jak Kazimierz Ziobro gwarantują, że w Polsce zrobi się porządek i przywróci normalność. Po to, aby Polska i Podkarpacie mogły się dynamicznie rozwijać, aby młodzi ludzie na Podkarpaciu mieli miejsca pracy, a nie szukali ich za granicą, by w Polsce budowa dróg i autostrad przebiegały sprawnie i by nie były najdroższe w Europie, by rolnicy mogli spodziewać się uczciwego zarobku za trud pracy, by hipermarkety i korporacje zaczęły płacić podatki, a obciążenia ZUS dla małych i średnich przedsiębiorstw zostały obniżone. O tych wszystkich sprawach i wielu innych rozmawialiśmy na wielu spotkaniach, które odbyły się w różnych miejscach w powiatach: strzyżowskim, dębickim, mieleckim, ropczycko- sędziszowskim i kolbuszowskim.
Z kolei poseł Kazimierz Ziobro stwierdził: – Ten zły rząd musi odejść, a ważnym krokiem w tym kierunku są te wybory. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom za spotkania, rozmowy w czasie tej kampanii i jednocześnie proszę wszystkich Państwa o pójście na wybory i oddanie na mnie głosu. Będę ciężko pracował dla Polski i Podkarpacia w Senacie, bo jest wiele do poprawy i trzeba zrobić porządek.
– Tylko ludzie uczciwi i odważni tacy, jak Kazimierz Ziobro dają gwarancję, że Polska będzie się zmieniać na lepsze, że codzienne problemy Polaków będą znowu interesować władze. Te wybory mają ważne znaczenie lokalne, ale też i ogólnopolskie. Pokażą, że Polacy chcą zmian na lepsze, chcą dobrej i przyzwoitej władzy – stwierdził Zbigniew Ziobro.
Posłowie Solidarnej Polski obecni na konferencji zwrócili uwagę, że tylko w przypadku wybrania do Senatu Kazimierza Ziobro, który jest posłem Podkarpacie zyska nowego posła panią Marię Kurowską. Jako Burmistrz Jasła została ona wybrana najlepszym Burmistrzem Podkarpacia 2010. Wejdzie ona do Sejmu na miejsce Kazimierza Ziobro, gdy ten zostanie senatorem.
Na koniec obecni na konferencji prasowej poseł Mieczysław Golba, szef Regionu SP, i poseł Piotr Szeliga zaapelowali, aby wszyscy udali się na te wybory, bo będzie to ważny krok ku uczciwej i bezpiecznej Polsce oraz poprosili o głos na Kazimierza Ziobro.
Posłowie podziękowali również dziennikarzom za rzetelną i ciężka pracę w trakcie kampanii.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.