Niezwykłe atrakcje czekają na odwiedzających stoisko  WSPiA podczas tegorocznego Salonu Maturzystów „Perspektyw”. Prezentacja m.in. nowoczesnej strzelnicy elektronicznej, wyposażenia laboratorium kryminalistycznego oraz oferty WSPiA, a także spotkania i rozmowy ze studentami. To wszystko czeka na odwiedzających stoisko Wyższej Szkoły Prawa i Administracji podczas tegorocznego Salonu Maturzystów – Rzeszów 2013.

Do zapoznania się z naszą ofertą zachęcamy już w najbliższą środę i czwartek, 18 i 19 września, w Miasteczku Akademickim przy al. Powstańców Warszawy 10 w Rzeszowie. Na nasze stoisko zapraszamy w godzinach od 8.30 do 15.00 – informuje Przemysław Pawlak, rzecznik Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Przemyślu.

Salon Maturzystów Perspektyw organizowany jest z myślą o przyszłorocznych maturzystach, którzy zastanawiają się, jaką uczelnię i kierunek studiów wybrać. Do udziału w Salonie zapraszamy również wszystkie osoby, które zdały maturę w tym roku, ale nie wybrały jeszcze miejsca, gdzie chcą kontynuować naukę.

w _MG_4841

– W czasie tegorocznego Salonu Maturzystów uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z całego Podkarpackich będą mieli okazję dowiedzieć się od studentów WSPiA jak studiuje się w naszej uczelni. Na odwiedzających nasze stoisko będzie czekać również wiele atrakcji – informuje Przemysław Pawlak. Będzie to prezentacja najnowocześniejszej na Podkarpaciu uczelnianej strzelnicy elektronicznej. Każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił, strzelając z repliki broni Glok 17 lub Beretta z symulatorem odrzutu. Będzie to prezentacja zajęć praktycznych organizowanych przez naszą uczelnię. Tradycyjnie na naszym stoisku zaprezentujemy część wyposażenia nowoczesnego laboratorium kryminalistycznego WSPiA. Nasi studenci zaprezentują np. jak pobierane są odbitki palców oraz w jaki sposób specjaliści zbierają ślady na miejscu przestępstwa. Każdy, kto podejdzie do naszego stoiska, będzie mógł otrzymać pamiątkową kartę daktyloskopijną. Dodatkowo prezentować będziemy specjalistyczne w pełni wyposażone walizki śledcze – dodaje rzecznik WSPiA.

Każdy, kto odwiedzi stoisko Wyższej Szkoły Prawa i Administracji, będzie mógł dowiedzieć się, jakie są warunki studiowania w WSPiA, jakie darmowe kursy i zajęcia oferuje uczelnia oraz jakie są zasady przyjęć na studia i przyznawania stypendiów.

– Salon Maturzystów będzie, jak co roku, doskonałą okazją dla uczniów do bliższego poznania Wyższej Szkoły Prawa i Administracji – zachęca maturzystów rzecznik WSPiA.

Salon Maturzystów Perspektywy jest największą w kraju edukacyjną kampanią informacyjną, przeznaczoną dla uczniów klas maturalnych, przygotowujących się do egzaminu i rekrutacji na studia. Dodatkowo młodzież może wziąć udział w cyklu wykładów przygotowanych przez ekspertów OKE rozwiewających mity wokół egzaminów maturalnych. 

Fot. Archiwum

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.