Biuro Karier Uniwersytetu Rzeszowskiego wraz z Działem Informacji Karier i Promocji Politechniki Rzeszowskiej zaprasza do bezpłatnego uczestnictwa w Akademickich Targach Pracy.

 

Impreza ta odbędzie się 26 marca 2014 r. w godz. 10:00-17:00 w holu głównym Budynku A0 Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Pigonia 1 w Rzeszowie.

 

Akademickie Targi Pracy Uniwersytetu Rzeszowskiego i Politechniki Rzeszowskiej, to pierwszy taki projekt organizowany przez dwie największe uczelnie województwa podkarpackiego i zarazem jedna z największych tego typu imprez w regionie.

 

Uczestnictwo w targach pracy uważane jest za jedno z najefektywniejszych form poszukiwania zatrudnienia. Umożliwia bezpośredni kontakt z wieloma pracodawcami w jednym miejscu.  Jest to także okazja do zaprezentowania firmy, jej profilu działania, metod naboru i selekcji kandydatów, a także zebrania dokumentów aplikacyjnych absolwentów i studentów wyższych uczelni oraz wszystkich osób poszukujących pracy.

 

Targi Pracy na Uniwersytecie Rzeszowskim mają długoletnią tradycję. Pierwsze targi zorganizowano już w 2004  roku, a od tego roku impreza organizowana jest, pod nazwą Akademickie Targi Pracy, przez Biuro Karier Uniwersytetu Rzeszowskiego i Dział Informacji, Karier i Promocji Politechniki Rzeszowskiej.

 

Poprzednie edycje Targów gromadziły ponad 30 wystawców, prężnie działające lokalne firmy i instytucje oraz uznane na rynku krajowym i globalnym firmy. Każda z firm obecnych na Targach Pracy jest szczególnie cennym pracodawcą, ponieważ jest gotowa na przyjęcie nowych pracowników, wdrożenie ich do pracy i wciągnięcie w środowisko branżowe. Jest to gwarancja rozwoju nie tylko kompetencji zawodowych, ale również umiejętności pracy w grupie i odpowiedzialności.

W tym roku jesteśmy przygotowani na przyjęcie jeszcze większej liczby wystawców chcących zaprezentować się nowej fali wykwalifikowanych inżynierów oraz magistrów dwóch najdynamiczniej rozwijających się uczelni wyższych w regionie. 

 

Ponadto podczas Akademickich Targów Pracy odbędzie się również cykl szkoleń i warsztatów.

 

UR

Więcej informacji na temat targów można znaleźć na stronie: http://targipracy.prz.edu.pl/

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.