W Osiedlowym Domu Kultury „KARTON” Rzeszowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Rzeszowie, odbyło się spotkanie literackie z poezją Marka Petrykowskiego i jego tomikiem pt. „Cytrynowo” ( Nagroda OZLP za debiut 2012 r.) Spotkanie odbyło się 28.02.2014 r. w Sali Widowiskowej w Domu Kultury „Karton” RSM w Rzeszowie przy ul. Ofiar Katynia 6, pięknie urządzonej ze wspaniałą pięknych obrazów a malowanych przez najzdolniejszych malarzy rzeszowskich, które również można wybrać dla siebie. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 18.00 przy licznie zebranej publiczności nie tylko malarzy i poetów.

Tadla i_Nawrocki-IMG_5999

Prowadzenie i słowo wstępne – Józef Tadla i Jerzy Nawrocki, zaś w programie m.in.: wiersze prezentowali Dorota Kwoka i Stach Ożóg. Impreza i spotkanie wypadło dobrze – poeta z Krosna i jego żona byli bardzo zadowoleni i szczęśliwi wyjechali do domu – miasta Krosna. Poecie życzymy dalszych sukcesów artystycznych w pisaniu ciekawych wierszy – poematów.

 IMG 6030

                                                 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.