Chcesz założyć Firmę i nie wiesz jak? Chcesz nawiązać kontakty biznesowe? Poszukujesz inspiracji do działania? Przyjdź na kolejny StartUp Mixer, organizowany przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Rzeszowskim.

Głównym celem StartUp Mixera jest promocja przedsiębiorczości wśród młodych osób oraz prezentacja pomysłów na biznes poczatkujących przedsiębiorców, którzy prowadza działalność w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Rzeszowskim. Spotkanie dzięki przyjętej formie networkingu pozwala pozyskać nowe kontakty biznesowe. Stanowi doskonałą platformę, by nieformalnej atmosferze, w gronie ekspertów zaprezentować swoją inicjatywę biznesową, wymienić się doświadczeniami i pomysłami.

Kiedy: 23 kwietnia 2014 r., godz. 18:00

Gdzie: Budynek V Politechniki Rzeszowskiej, sala V17

Zaproszeni Goście

StartUpy z AIP Rzeszów

ENGLISH FORGE

Szkoła językowa oferująca kursy skierowane na techniczne oraz biznesowe aspekty stosowania języka angielskiego.

CONVENIENT TRAVEL SOLUTIONS

Firma świadcząca kompleksową organizację i obsługę podróży służbowych, eventów oraz konferencji.

BEE-YES

Firma zajmująca się wprowadzaniem na rynek Unii Europejskiej kosmetyków na bazie jadu pszczelego.

 

 

Eksperci

dr inż. Marian Woźniak – wykładowca, doktor w Katedrze Ekonomii Politechniki Rzeszowskiej

dr Grzegorz Hajduk – wykładowca, adiunkt w Katedrze Marketingu i Przedsiębiorczości na Uniwersytecie Rzeszowskim, trener, konsultant, dyrektor zarządzający w agencji marketingowej One Voice.

Przedstawiciel Podkarpackiego Banku Spółdzielczego – Oddział w Rzeszowie

Gość specjalny

Andrzej Ciosmak –od 4 lat Dyrektor Sprzedaży PZU SA w Obszarze Podkarpackim, od 2003 roku menadżer w strukturach sprzedażowych PZU, 15 lat doświadczenia w branży ubezpieczeniowej jako zarządzający siecią sprzedaży (Nordea Polska, Heros Life). Prawnik i ekonomista, trener biznesu, absolwent studiów menedżerskich w SGH oraz studiów MBA w Kozminsky Academy. Uczestnik wielu projektów strategicznych w PZU dotyczących reformy struktur sprzedaży i systemów motywacji sieci agencyjnej.

Serdecznie zapraszamy!

Ilość miejsc ograniczona prosimy o potwierdzenie obecności pod adresem:

http://aiprzeszowstartupmixer.evenea.pl/

Zachęcam do zainteresowania się informacją i zamieszczeniem ich w prasie, portalu internetowym lub profilu FB.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.