Maria Rudnicka – poetka, pieśniarka, hafciarka, animatorka kultury. Wiersze jej drukowane są w miesięczniku Nasz Dom – Rzeszów, w biuletynach Uniwersytetu Trzeciego Wieku w czasopiśmie Korso kolbuszowskie, w Głosie Seniora i na stronie www.starszakiplus.pl.

 IMG 7973

Na krańcu świata” to kolejny tomik/osiemnasty/ Marii Rudnickiej, tej wrażliwej animatorki kultury. Autorka przedstawia nam ludzi odważnych, podróżujących w poszukiwaniu przygód, odkrywających odosobnione miejsca wśród dziewiczej natury, pełne tajemnic, gdzie można podziwiać zróżnicowane krajobrazy, dżungli, puszczy, tajgi, tundry i odkrywać niekończące się tajemnice głębin mórz, na przykład Arktyki. Nie boją się niebezpieczeństw, tropikalnych lasów ani arktycznych żywiołów.

Autorka dostrzega piękno i magię życia w każdej sekundzie. Zachęca do wędrówek po własnym kraju i innych krainach, celem poznania ich kultury i obyczajów oraz tajemnic dawnej cywilizacji. Nowe wyzwania przygody każdego wciągają. Jeśli dopisuje zdrowie pokonać wiele trudności i wędrować po świecie. Chociaż takie wyprawy bywają męczące, warto przeżyć wiele emocji i mieć satysfakcję z przygód.

Autorka podpowiada, że trzeba żyć blisko i w harmonii z naturą.

IMG 7986

 

                                  IMG 8045

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.