Mirosław Welz – urodzony 1966 r. w Krośnie. Jest doktorem nauk weterynaryjnych. Autor siedmiu tomów poezji. Wiersze poety zamieszczono w licznych antologiach. Publikował w prasie ogólnopolskiej i lokalnej. Jego twórczość była prezentowana na antenie Polskiego Radia i Telewizji. Pisze również teksty piosenek. Mieszka w Iwoniczu Zdroju.

Osiedlowy Dom Kultury „Karton” Rzeszowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz Oddział Związku Literatów Polskich w Rzeszowie, zorganizowali spotkanie z poezją Laureata Nagrody Złotego Pióra za 2014 r. Mirosława Welza członka Związku Literatów Polskich i jego tomikiem wierszy Po drodze.

IMG 7552

Spotkanie odbyło się 12 czerwca 2015 r. w Osiedlowym Domu Kultury „Karton” RSM w Rzeszowie przy ul. Ofiar Katynia 6. Pięknie, sprawnie i interesująco spotkanie prowadzili: Wacław Turek i Jerzy Nawrocki. Była muzyka i śpiew mgr Marii Rudnickiej z Rzeszowa.

Książka pt. Bieszczady Poezja i Blues łączy miłość i poezję, które mam nadzieję sprawiają, że zatrzymasz się choć na chwilę, w codziennym biegu. Wiele towarzyszących prezentowanym wierszom dedykacji skierowałem do wymienionych w nich osób, ważnych dla mnie lub szczególnie bliskich. Słowa dobre i czułe niosę Żonie – z miłością powiedział: Mirosław Welz. Naszemu wspaniałemu poecie z Krosna, życzymy dalszych sukcesów artystycznych w poezji z opisywaniem naszych wspaniałych Bieszczad !!!

                     IMG 7523  

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.