RZESZÓW. Montaż bożonarodzeniowych świecidełek na ostatniej prostej. Już za kilka dni miasto zyska świąteczny klimat. 

Do 6 grudnia ma zakończyć się montaż świątecznych iluminacji na terenie Rzeszowa. Dekoracje pojawią się w Rynku, przy ul. Kościuszki, Grunwaldzkiej, 3 Maja, Jagiellońskiej, Marszałkowskiej, Wojciecha Kilara, Kopisto, Asnyka, Matejki, Grottgera, Słowackiego, Sokoła, Cieplińskiego, Piłsudskiego, placach Farnym i Śreniawitów, wiaduktach Tarnobrzeskim i Śląskim, rondach Jana Pawła II, Pobitno, Rejtana-Kopisto-Niepodległości, moście Zamkowym i skwerze Górskiego. Na rzeszowskim Rynku stanie blisko 15-metrowa choinka.

Oto kilka z tegorocznych ozdób świątecznych: elementy świetlne zdobiące latarnie na rzeszowskim Rynku,  ul. Słowackiego i 3-go Maja, kwiat lotosu na fontannie przy Skwerze Górskiego, bombki przy rondzie Rejtana-Kopisto-Niepodległości.

Więcej na: http://www.resinet.pl/aktualnosci/rzeszow/foto-juz-zamontowane-wkrotce-zaswieca-i-zrobi-sie-swiatecznie.html?utm_source=res&;utm_medium=res%20newsletter&utm_campaign=res%20newsletter

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.