W dniu 8 grudnia 2015 r. w Hali Sportowej PWSTE w Jarosławiu z inicjatywy Uczelnianego Samorządu Studenckiego rozegrano Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej. Do sportowej konkurencji zgłosiło się sporo zawodników, rywalizujących w pięcioosobowych drużynach, w skład których weszło także dwóch graczy rezerwowych.

Poszczególne spotkania rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Natomiast o rozstawieniu końcowym miejsc zadecydowała ilość zdobytych punktów. Zmagania drużyn zaliczyć należy do bardzo emocjonujących i obfitujących w dużą ilość przepięknych akcji, było walecznie, ale fair play. Rozgrywki wyłoniły najlepszą drużynę, którą okazała się „Gospodarka”, pokonując przeciwników we wszystkich spotkaniach. Po zaciętym i wyrównanym meczu na drugim miejscu uplasował się zespół „Żelbet”. Z kolei trzecią pozycję zajęli „Studenciaki”. Sportowa rywalizacja odbyła się w prawdziwie mikołajkowej atmosferze, jej ideę w zamyśle organizatorów, stanowiła integracja studentów różnych kierunków – wynik nie był najważniejszy.

Zmaganiom drużyn towarzyszyła bardzo wyrównana rywalizacja, niesamowite emocje oraz przepiękne bramki i co najistotniejsze doskonała zabawa dla grających i przyglądających się rozgrywkom. Trzy zwycięskie składy otrzymały medale, natomiast wszystkim uczestnikom zostały wręczone pamiątkowe dyplomy.

W imieniu organizatorów składamy serdeczne podziękowania uczestnikom oraz kibicom za zaangażowanie i gorący doping.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.