lid 2015_nowy

Podkarpacki Konkurs Literatura i Dzieci 2015. Uroczysta Gala Laureatów połączona z wernisażem wystawy prac plastycznych odbyła się w Galerii WDK – Rzeszów dn. 10 grudnia 2015 r. o godz. 10.00. Gala Laureatów odbyła się na dużej Sali widowiskowej, w której zasiadła młodzież, dzieci, nauczyciele, opiekunowie, rodzice i publiczność z miasta Rzeszowa.

Na scenie wystąpili: Emilia Pieczek – Szkoła Podstawowa nr 1 w Strzyżowie (RECYTACJA), Grupa Teatralna – Zespół Szkół w Turzym Polu (INSCENIZACJA), Julia Sosińska – Szkoła Podstawowa w Chorzelowie (RECYTACJA), Roksana Węgiel – Jasielski Dom Kultury (PIOSENKA), Alicja Wojnarowska – Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy (RECYTACJA), Julia Sanecka – Szkoła Podstawowa w Czudcu (PIOSENKA), Jonatan Maciejewski – Jasielski Dom Kultury (RECYTACJA), Emilia Pasela – Szkoła Podstawowa w Wiercanach (PIOSENKA), Amelia Dudek – Szkoła Podstawowa nr 3 w Mielcu (RECYTACJA), Kaja Jacek – Dom Kultury „Sokół” w Strzyżowie (PIOSENKA).

W Galerii WDK odbył wernisaż wystawy pokonkursowej i wręczanie nagród lLaureatom. Natomiast w Klubie TURKUS miał miejsce poczęstunek (laureaci, opiekunowie i organizatorzy).

Dzieciom, młodzieży, opiekunom i nauczycielom z naszego woj. podkarpackiego przesyłamy serdeczne pozdrowienia i podziękowanie za wiele pracy i trudu włożonego dla osiągnięcia wspaniałych wyników w nauczaniu, recytacjach i pięknym malarstwie wykonanym przez dzieci i młodzież.

                      

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.