W dniu 15 grudnia 2015 r. o godz. 18.00 spotkały się Panie, żony, wdowy, artystki, malarki, poetki i in. osoby w Klubie Sportowym w Rzeszowie. Przybył wspaniały muzyk z instrumentem radości, pięknie grał i śpiewał a nasze Panie pomagały, było pięknie i wesoło. Stoły pięknym zwyczajem staropolskim, zastawione: słodyczami, ciastem różnych pomysłów wypieczone. Sala ożywiła się, gdy pojawił się piękny i młody Św. Mikołaj, twarze naszych Pań uśmiechnęły się jak w rodzinie dzieci.

IMG 3278

Było łamanie się opłatkiem i pełne ożywienie w sercach naszych, padły życzenia: dużo szczęścia, radości, i dużo miłości w codziennym życiu wśród ludzi w naszym kochanym Rzeszowie. A co najważniejsze były gorące pocałunki spragnionych ust.

Muzyk śpiewając, pięknie włączył całe towarzystwo Pań do wspólnego śpiewania z  Św. Mikołajem.

Poetka mgr Maria Rudnicka – przysłała świąteczne życzenia i piękny wiersz: Niech żyje Przyjaźń i Uroczyste chwile ! Zaś malarka Emilia Wołoszyn – przysłała życzenia z okazji 35- lecia pracy w Amatorskim Klubie Plastycznym w WDK im. Fryderyka Brzęka.

IMG 3315Na zebranej uroczystości Naszych Pań, usłyszeliśmy serdeczne życzenia! Wszystkiego najlepszego, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów w Nowym 2016 Roku: Życzą mieszkanki miasta Rzeszowa, grudzień 2015 r.

             

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.