Zainteresowały słowa dotyczące wystawy: wniosek jest taki, że wartością są nie tylko obrazy i rzeźby, które oglądamy na wystawie. Wartością jeszcze większą są ich autorzy. Jest ich wielu. Mieszkają wśród nas. Ich przykład i wpływ na otoczenie jest nie do przecenienia. Organizatorom zaś chwała, że im pozwala się spotkać, a nam zobaczyć efekty pracy napisała Ewa Cisowska.

Nagrodzone prace malarskie !

GRAND PRIX ELŻBIETA WESOŁKIN – MARTWA NATURA Z KRZESŁEM. PIERWSZA NAGRODA – ALBERT KOZAK – KAPRYS I’’ DRUGA NAGRODA STANISLAW RAJS – MATKA BOSKA MIEJSTECKA” TRZECIA NAGRODA – KAZIMIERZ LORENC – CHUSTECZKA HAFTOWANA” DYPTYK.

WYRÓŻNIENIA – MAŁGORZATA ADAMKOWSKA „ WITRYNA I I II” PETER LORINC – „ GWIAZDOZBIÓR” I „ŚWIETLNA DESKA” KATARZYNA OCZOŚ – TRYPTYK „ W MOIM ŚNIE”   ROBERT ONACKO „WARSZAWA 1944” I „SHIKAKA” KRYSTYNA WALC – „UCIEKAJĄCY OBŁOK”.

Oceniało Jury w składzie.

Ewa Cisowska – Przewodnicząca, Artysta Plastyk, Architekt Wnętrz, Jadwiga Kurmanowicz – Członek, Artysta Plastyk, Pedagog, Projektant Szkła. Piotr Burger – Członek Artysta Rzeźbiarz.

IMG 3470

Wszystkim artystom plastykom, poetom i szanownemu Jury z ziemi krośnieńskiej przesyłamy serdeczne życzenia nie tyko świąteczne ale na każdy dzień w ciągu roku w pięknej krainie Podkarpacia.

Wystawę można oglądać Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie w grudniu i styczniu.

IMG 3475

 

                                 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.