Marszałek Sejmu Elżbieta Witek apelowała na Podkarpaciu o poparcie dla Andrzeja Dudy

Elżbieta Witek, Marszałek Sejmu RP przyjechała do Sędziszowa Małopolskiego na spotkanie z sympatykami Prawa i Sprawiedliwości, by mobilizować do aktywnego promowania kandydatury Andrzeja Dudy w Powiecie Ropczycko – Sędziszowskim. Po raz pierwszy w historii Sędziszowa Małopolskiego miasto odwiedził urzędujący Marszałek Sejmu RP. Wcześniej odwiedziła Mielec.

Witek1

O pełną mobilizację i poparcie Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich zaapelowała w Sędziszowie Małopolskim marszałek Sejmu. Podczas spotkania z mieszkańcami miasta prosiła o przekonywanie do wzięcia udziału w wyborach sąsiadów, znajomych i członków rodziny.

Według Elżbiety Witek – w przypadku zwycięstwa Rafała Trzaskowskiego zagrożone mogą być programy społeczne wprowadzone przez PiS. W swoim wystąpieniu marszałek Sejmu dużo miejsca poświęciła rodzinie. Rodzina jest podstawą naszego domu, który nazywa się Polska. Musimy o tę rodzinę dbać, a przede wszystkim musimy dbać o dzieci, żeby chronić je przed wszelkim złem. Ideologia, którą się promuje (…) to jest realne zagrożenie – powiedziała marszałek Sejmu.

Witek

Przed wizytą w Mielcu marszałek Sejmu gościła w Rożniatach. Elżbieta Witek skorzystała z zaproszenia rodziny Państwa Wojnarowskich którzy mają troje własnych dzieci, a dla trojga kolejnych są rodzicami zastępczymi. Marszałek Sejmu odwiedziła dziś także Leżajsk.

Fot. Archiwum

Więcej na: https://www.radio.rzeszow.pl/wiadomosci/32616/marszalek-sejmu-elzbieta-witek-apelowala-o-poparcie-dla-andrzeja-dudy

Witek4

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.