Rze:Tony, czyli najlepsze Tony w Rzeszowie!

Nowy cykl koncertów online organizowany w ramach Festiwalu Tony, startuje już 27 listopada. Obejmować będzie 6 koncertów transmitowanych z Estrada Studio. Wśród nich m.in. zespół Pusta Przestrzeń, który inspiruje się muzyką z wielu gatunków.

Pierwsza edycja rzeszowskiego koncertu odbyła się latem. W zamyśle organizatorów było stworzenie wydarzenia łączącego występy zespołów grających poza głównym nurtem. Nie ograniczano się do konkretnych wyznaczników gatunkowych, dzięki czemu zespoły tworzące muzykę na pograniczu popu, indie rocku czy punk rocku mogły zaprezentować swoje talenty publiczności.

Wspomniany zespół Pusta Przestrzeń rozpocznie Festiwal. Zespół zainspirowany gatunkami takimi jak indie rock, punk rock, post-punk, shoegaze czy gromem polskich artystów, w tym roku debiutował albumem ,,Pustka”. Rzeszowski kwartet postawił także, na polskie piosenki opowiadające o społeczeństwie i zawiłych relacjach międzyludzkich. Utworów z debiutanckiego albumu słuchać można było na antenach Radia Rzeszów, na antenie radiowej ,,Czwórki” czy Radia Aktywnego. Część nowych piosenek zaprezentowane zostanie w ramach festiwalu już 27 listopada.

Koncerty będzie można oglądać na fane page’u Festiwalu Tony i kanale Estrady Rzeszowskiej w serwisie YouTube. Do tej pory na festiwalu Tony zagrali: Sanah, Rosalie, Agim, Zamilska, Perfect Son, Niemoc, Coals, Erith..

Wszelkie szczegółowe informacje można znaleźć na fane page’u festiwalu:

https://www.facebook.com/FestiwalTony


Wiktoria Sworszt

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.