Stracili wszystko. Proszą o pomoc!

W nocy z 12/13 listopada 2020 r. około godziny 1:50 spłonął cały dobytek rodziny Matyków w Grębowie (powiat tarnobrzeski, woj. podkarpackie). Pożar wybuchł w kotłowni sąsiadów rodziny. W szybkim tempie rozprzestrzenił się i po chwili objął dwa sąsiadujące ze sobą domy. Mieszkańcy obu budynków zdołali sami ewakuować się.  
 
Nazywam się Diana Matyka i mam 20 lat. W nieszczęsny piątek trzynastego straciliśmy dach nad głową -spłonął dom mój i mojej rodziny. Mieszkałam razem z mamą, tatą oraz młodszym bratem. Nasz dom stanął w płomieniach od pożaru, który powstał u sąsiada. Podczas akcji ratowniczej cały dom został zalany i wszystkie rzeczy zostały zniszczone. Potrzebujemy pieniędzy na remont. Razem możemy więcej! Bardzo liczymy na Waszą pomoc i serdecznie dziękujemy za każdą złotówkę. To bardzo wiele dla nas znaczy, dzięki Wam będziemy mogli odbudować nasz dom. – prosi dziewczyna 
 
Rodzinie Matyków można pomóc wpłacając pieniądze w zweryfikowanej przez fundację pomagam.pl zbiórce. Liczy się każdy grosz, aby rodzina mogła od nowa normalnie żyć.  

https://pomagam.pl/matykadiana00?fbclid=IwAR0DRKQiYWlYBsfZRIkbk7Ohfqn09xqNeEqQJHVqykF9UHj95_HYYlgZkH0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.