Spotkanie online z Grażyną Jagielską

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na spotkanie online z Grażyną Jagielską . Spotkanie noszące nazwę ,,Kobiecy punkt widzenia” będzie wyjątkową okazją do spotkania z pisarką, dziennikarką i tłumaczką. Początek 10 grudnia o godz. 18.00.

W ramach projektu ,,Spotkajmy się w bibliotece” Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie organizuje spotkanie z Grażyną Jagielską- kobietą, która poza wykształceniem dziennikarskim pracuje również jako tłumaczka literatury angielskiej oraz pisarka. Prywatnie żona znanego dziennikarza Wojciecha Jagielskiego dotychczas wydała kilka powieści i książek autobiograficznych inspirowanych swoim życiem- życiem żony korespondenta wojennego, który często naraża się na ryzyko.

Spotkanie realizowane jest w ramach projektu „Spotkajmy się w bibliotece”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących w Funduszu Promocji Kultury.

Wydarzenie rozpocznie się 10 grudnia o godz. 18.00 na platformie ClickMeeting. Aby zarejestrować się wystarczy wejść na specjalną stronę i wpisać swoje imię i nazwisko. Podczas organizowanego spotkanie będzie możliwość dyskusji poprzez obecny na stronie czat. Wstęp wolny.

Rejestracja na spotkanie możliwa za pośrednictwem poniższego linku:

https://bibliotekarzeszow.clickmeeting.com/spotkanie-z-grazyna-jagielska/register

Fot: Media

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.