Wesprzyj rzeszowską Fundację Felineus

Trwa organizowana po raz drugi zbiórka karmy dla potrzebujących zwierzaków z Fundacji Felineus. Fundacja ta działa na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt zapewniając im tymczasowe schronienie. Ponadto wolontariusze, poza opieką nad zwierzętami, poszukują im stałego domu zachęcając ludzi do przyjęcia zwierzaków pod swój dach.

Rzeszowski Felineus powstał w 2011 r. i od tego czasu oferuje pomoc wszystkim potrzebującym, poszkodowanym i bezdomnym zwierzętom. Najważniejszym aspektem działań wolontariuszy jest bezpośrednia pomoc zwierzętom porzuconym dla których stworzono specjalną siatkę domów tymczasowych. Dzięki działaniom fundacji, już setki zwierząt znalazły ciepłe schronienie.

Po raz kolejny Felineus rozpoczął zbiórkę karmy dla swoich podopiecznych. Organizatorami są cztery przyjaciółki z Rzeszowa. Jak mówią ,, Postanowiłyśmy wesprzeć tych, którzy ratują zwierzęta na co dzień, w szczególności te, które wymagają leczenia i rehabilitacji i nie mogą znaleźć domu stałego. Kochamy zwierzęta i w szczególności w tym pełnym wyzwań roku chcemy zadbać o te, które potrzebują pomocy najbardziej„.

Trwająca zbiórka dla rzeszowskiego Felineusa jest bardzo ważna. Fundacja utrzymuje się bowiem tylko z datków i darowizn. Obecnie najbardziej potrzebna jest sucha i mokra karma dla kotów a także specjalne podkłady higieniczne dla zwierząt z porażeniami kończyn. Jak zaznaczają jednak organizatorzy każda forma pomocy będzie doceniona. Zakupione rzeczy można przynosić w trzy miejsca w Rzeszowie : od poniedziałku do piątku do siedziby Mad Druku na ul. Kochanowskiego 18 w godz. 10.00-18.00, gabinetu stomatologicznego przy al. Okulickiego 7 w godz. 9.00-19.00 oraz do Centrum Szkoleniowego przy al. Armii Krajowej 20/12 w godz. 9.00-17.00.

Wraz z Felineusem, zbiórkę prowadzi także Schronisko Boguchwała. Najbardziej potrzebne dla podopiecznych schroniska są specjalistyczne karmy ( suche i mokre) ale także duże termofory, preparaty na kleszcze bądź smycze dla zwierząt.

Zbiórka trwa do 18.12. Ponadto rzeszowski Felineus walczy w konkursie o zwierzakobus, który pozwoli wolontariuszom łatwiej przewozić poszkodowane zwierzęta. Co ważne, w konkursie nie liczy się kwota a ilość osób wspierających akcję. Zwierzakobusy otrzymają te organizacje, które wsparte zostaną przez największą ilość darczyńców.

Wpłat dokonywać można na stronie Fundacji gdzie również znajdują się szczegółowe informacje o prowadzonej zbiórce:

Fot: Media

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.