Trwa przedświąteczny jarmark Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla dzieci

Od 10 grudnia trwa przedświąteczny jarmark Podkarpackiego Hospicjum dla dzieci w Rzeszowie. Dzięki niemu zbierane są pieniądze, które zostaną w całości przeznaczone na leczenie podopiecznych Fundacji. Do wylicytowania jest mnóstwo przedmiotów o tematyce świątecznej i nie tylko.

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla dzieci działa już 14 lat. Działająca na terenie województwa organizacja w tym czasie zdołała wesprzeć już setki tysięcy potrzebujących. Choć jednym z głównych celów jest wsparcie potrzebujących specjalistycznym sprzętem medycznym, członkowie Fundacji towarzyszą także dzieciom oferując im całe swoje serce. Dzięki Fundacji działają już: Domowa Opieka Hospicyjna, Hospicjum Perinatalne, Grupa Wsparcia dla Rodziców w żałobie oraz Regionalna Placówka Opiekuńczo-Terapeutyczna ,,Tęczowy Domek”.

Kolejną formą pomocy dla najpotrzebniejszych dzieci jest właśnie trwający przedświąteczny jarmark. W czasie jego trwania można licytować wystawiane przez organizatorów przedmioty a pieniądze wpłacać na konto Fundacji. Zasady uczestnictwa są proste- wystarczy wejść na profil Jarmarku Przedświątecznego Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci, wybrać wystawioną na licytację rzecz i wziąć udział w licytacji poprzez podanie ceny wyższej niż oferowana lub przebicie ceny ostatniego licytującego.

Licytacje trwają do 22 grudnia. Wystawionych przedmiotów jest bardzo wiele a ich liczba wciąż rośnie. Poza licytacjami, Podkarpackie Hospicjum wciąż wspierać można poprzez wpłacanie dowolnych datków na konto podane na stronie. Pomoże to wolontariuszom zakupić najpotrzebniejsze przedmioty konieczne do pielęgnacji a także specjalistyczne przyrządy, czasami niezbędne dzieciom w ich ostatnich chwilach.

Fot: Media

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.