Dawid Kubacki został ojcem!

Najważniejsze informacje dla Dawida Kubackiego pojawiły się jednak we wtorek po południu (29.12.2020). W szpitalu w Nowym Targu na świat przyszła wyczekiwana córka Dawida Kubackiego, o czym poinformował Tygodnik Podhalański.

– Mamy newsa, ale głośno nie mówcie, bo Dawid teraz skacze. W Nowym Targu urodziła mu się córeczka, Zuzanna. Ale szał! Niech leci daleko – napisali dziennikarze Tygodnika Podhalańskiego. Możemy mieć tylko nadzieję, że ta informacja bardzo pozytywnie wpłynie na polskiego skoczka, który o informacji dowiedział się już pewnie na skoczni.

Oznacza to, że spełnił się niejako scenariusz, który Kubacki kreślił przed sezonem zimowym. – Teraz jest tak, że ja jako mąż mogę co najwyżej zawieźć żonę pod drzwi szpitala. Dalej nie wejdę. Później też nie ma żadnych odwiedzin. Możesz tylko za kilka dni znów przyjechać pod szpital, żeby zabrać żonę i dziecko do domu. Ale oczywiście chciałbym chociaż tak pomóc. I boję się, żeby z datami nie wyszło tak, że Marta urodzi w okolicach świąt, a ze szpitala nie wyjdzie, zanim ja pojadę na Turniej Czterech Skoczni. To by było tym trudniejsze, że z Turnieju wrócimy tym razem wyjątkowo późno – mówił w rozmowie z Łukaszem Jachimiakiem.

Kim jest Marta Kubacka?

Podobnie jak mąż, zawodowo zajmowała się sportem. Przez 16 lat trenowała szermierkę. Jednak kontuzja uniemożliwiła jej trenowanie. Będąc w związku ze skoczkiem, trudno było jej dzielić życie między Śląsk a Zakopane. Zdecydowała się więc na przeprowadzkę do stolicy Tatr.

Para zaręczyła się podczas wakacji w Egipcie. Pobrali się w maju 2019 roku w Bachledówce. Jak sam Kubacki o tym mówił – znali się długo, więc była to naturalna kolej rzeczy.

Marta Majcher, teraz już Kubacka, nie lubi być w centrum zainteresowania. Jest skromną osobą, nie chce wybić się na nazwisku męża. Bardzo mocno go wspiera. Przed pandemią koronawirusa starała się kibicować mężowi w konkursach, które nie były oddalone od Polski, m.in. w Planicy.

Więcej na: https://www.niedziela.pl/artykul/63022/Dawid-Kubacki-zostal-ojcem; https://www.o2.pl/sport/dawid-kubacki-przed-konkursem-zostal-ojcem-kim-jest-jego-zona-6591571585477408a

Fot. Archiwum

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.