Ruszyła sprzedaż biletów na sierpniowy CieszFanów Festiwal 2021

Kilka dni temu, na oficjalnym profilu organizatorów na facebooku, ukazała się informacja o sprzedaży biletów na tegoroczny, wakacyjny festiwal. Odbędzie się on w dniach 19-21 sierpnia, jak zawsze na kąpielisku Wędrowiec w Cieszanowie. Organizatorzy ujawnili także część wykonawców, którzy będą gościli na tegorocznym festiwalu. Wśród nich m.in. Kazik.

W sobotniej transmisji live na facebooku, którą prowadziła Marlena Wiciejowska dyrektorka Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie oraz towarzyszący jej dyrektor festiwalu, Marcin Piotrowski, przekazano najważniejsze informacji dotyczące wakacyjnego festiwalu. Już teraz wiadomo, że na festiwalu zagrają m.in. Kazik, Lej Mi Pół, Boleo & Follow The Riddim i The Analogs.

Sam festiwal swoimi korzeniami sięga do legendarnego już Breakout Festiwalu, po którym przez niemal 10 lat funkcjonował jako Cieszanów Rock Festiwal. Impreza ta rokrocznie organizowana jest przez Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie przy współpracy licznych partnerów. To jednocześnie jeden z najlepiej i najszybciej rozwijających się festiwali muzycznych w kraju.

,,Dzisiaj CieszFanów Festiwal tworzy własny festiwalowy styl łączący tradycję i klimat dawnych festiwali z nowoczesną komunikacją i zaangażowaniem społecznym. Wydarzenie idealne dla fanów plenerowych koncertów ceniących sobie kameralność i przyjacielską atmosferę. Niezapomniane występy czołówki polskiego rocka, zagraniczne gwiazdy, Przegląd Zespołów, zabawa nad kąpieliskiem i całonocne imprezy na polu namiotowym, tworzą unikalny klimat i co roku przyciągają tysiące uczestników. Ponadto festiwal obfituje w wydarzenia towarzyszące organizowane przez niezastąpione City NGO. Spotkania z ciekawymi ludźmi, rockoteki, wystawy fotograficzne, warsztaty muzyczne i turnieje sportowe oraz spotkania z artystami w Strefie Fan.”- czytamy na stronie CieszFanów na facebooku.

Od kilku dni można już kupować bilety na tegoroczny festiwal na stronie bilety24.pl. Od 16 stycznia do 30 kwietnia można wykupić pakiet podstawowy w cenie 150zł. Pakiet poszerzony o koszulkę z logo festiwalu- za 220zł. Ten drugi jednak zamawiać można za pośrednictwem Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie. Dla dzieci do 10 lat wstęp będzie darmowy. Z kolei dla dzieci w wieku 11-16 lat obowiązuje karnet rodzinny, za połowę ceny pakietu podstawowego. W cenę wszystkich pakietów wchodzi pole namiotowe.

Co ciekawe, pierwszy karnet zostanie przeznaczony na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i można będzie licytować go na allegro. Zwycięzca zyska nie tylko wejściówkę na Festiwal ale także m.in. na backstage.

Źródło: Nowiny24

Fot. CieszFanów Festiwal Facebook

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.