Kino Zorza ponownie prosi o pomoc. Za wsparcie oferowane nagrody

Rzeszowskie Kino Zorza ponownie potrzebuje wsparcia. Pomimo poluzowania obostrzeń, placówka wciąż liczy na wsparcie swoich widzów. Tym razem za wsparcie finansowe, kino oferuje nagrody rzeczowe m.in. plakaty, stare obiektywy filmowe czy bilety wstępu na występy Piotra Bałtroczyka, Cezarego Pazury i Teresy Werner.

Kino Zorza postanowiło skorzystać z poluzowania obostrzeń przez rząd i wznowić swoją działalność. Na odpowiednich warunkach ponownie można oglądać filmy na dużym ekranie. Jednakże , pomimo poprzedniej pomocy widzów, kino wciąż potrzebuje finansowego wsparcia by móc dalej działać.  – Każda pomoc z Waszej strony była i jest nieoceniona dla kina i pracowników, którzy wspólnie z Wami, tworzą rzeszowską Zorzę– wypowiadają się pracownicy kina na stronie organizowanej zbiórki.

Tym razem postanowiliśmy stworzyć zbiórkę, w której przygotowaliśmy nagrody rzeczowe dla każdej osoby, która zechce wspomóc kino Zorza. Czekają na Was plakaty filmowe, stare obiektywy do projektorów, szpule i puszki na taśmę filmową, bilety na występy Piotra Bałtroczyka, Cezarego Pazury i Teresy Werner, niespodzianki na DVD, dzień w kinie Zorza oraz wiele innych ciekawych nagród.
Prosimy Was o udział w zbiórce, która pozwoli nam przygotować się do ponownego otwarcia.
Dziękujemy za każde wsparcie i zaangażowanie w projekt. Nie możemy się doczekać ponownego spotkania w kinie, bo tylko z Wami lubimy oglądać filmy
– czytamy na stronie kina.

Kino Zorza jest najstarszym, wciąż działającym kinem w Rzeszowie. Funkcjonuje już 65 lat i wielu ludzi nie wyobraża sobie, by miało przestać istnieć. Jest to jedyne zachowane kino studyjne z dawnych lat, które dla wielu osób starszych ma ogromne znaczenie sentymentalne, zaś dla młodszych jest podróżą w przeszłość. Niestety, przedłużające się ograniczenia w działalności kulturowej mocno obciążyły kino. Obecne poluzowania to szansa na powrót Zorzy do poprzedniego stanu.

Na specjalnie stworzonej stronie można wpłacać dowolną kwotę pieniędzy by móc wesprzeć placówkę. Jak zachęcają pracownicy kina, warto także wpłacić określoną kwotę by zyskać oferowane nagrody- Wiemy, że razem z Waszą pomocą, kino Zorza przetrwa ten ciężki czas i odpowiednio zostanie przygotowane do ponownego otwarcia.  Wesprzyjcie nas kupując filmowe niespodzianki, które zostały przygotowane specjalnie dla Was. Odbiór nagród nastąpi zaraz po zakończeniu akcji.

Link do zbiórki: https://polakpotrafi.pl/projekt/ratujmy-kino-zorza-w-rzeszowie?fbclid=IwAR1yW8br__Hw9mkY7A0-01u-ORwZWDzHBwAjIzNipQbWFtce6eRchYYoTeg

Fot: Media

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.