Pod patronatem „Gazety Parlamentarnej” Ekologiczny event dla dzieci w samym sercu lasu

Animacyjno-eventowa firma KK Kids Academy z Rzeszowa organizuje ekologiczny event „Leśna przygoda” w samym sercu lasu. Event odbywa się pod nadzorem Lasów Państwowych – Nadleśnictwo Głogów Małopolski.

„Zachęcamy Państwa bardzo serdecznie do udziału, gdyż ruch naszych dzieci w dobie pandemii jest niezwykle ważny” – tak piszą pomysłodawcy o całym przedsięwzięciu.

Witajcie w leśnej krainie pełnej przygód! Pragniemy zaprosić Was do wspólnej zabawy, w której nie zabraknie tańca, sportu oraz kreatywności. Przygotujcie się na szukanie darów, którymi obdarowuje nas las” – zapraszają na event organizatorzy.

Organizatorzy zachęcają do wzięcie udziału w evencie: Jedyne, czego potrzebujecie to dobra energia, pozytywne nastawienie i głowa pełna pomysłów.

Organizatorzy zaznaczają, że jest to event stworzony dla dzieci z rodzicami.

W programie event-u przewidziano wiele atrakcji. Będą między innymi:

* podchody;

* fitness dla dzieci;

* gry i zabawy ruchowe;

* konkursy o tematyce leśnej.

A na koniec leśnych atrakcji każdy z Was otrzyma dyplom dzielnego poszukiwacza leśnych skarbów – zapewniają organizatorzy.

Ekologiczny Event odbędzie się w sobotę, 15 maja 2021 r., w wiacie leśnej w Borze – Głogów Małopolski k. Rzeszowa.

Spotkanie/ zbiórka o godz. 11:00: pod Strzelnicą PZŁ w Borze – Głogów Małopolski k. Rzeszowa (dla osób, które nie będą mogły trafić do wiaty).

Czas trwania: około 3 godziny.

Dla chętnych, po wspólnej zabawie będzie możliwość ogniska (jedzenie we własnym zakresie) – zapewniają „GP” organizatorzy.

Udział w wydarzeniu kosztuje 25 zł od dziecka, płatne na miejscu.

Wszelkie pytania prosimy zadawać w wiadomości prywatnej strony KK Kids Academy. Pytajcie o co tylko chcecie. Pozdrawiamy i mamy nadzieję, do miłego zobaczenia – zapraszają Kornelia i Weronika z KK Kids Academy.

Fot. KK Kids Academy

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.