Pierwszy odcinek Strefy Uśmiechu w Rzeszowie

RZESZÓW. W sobotę, 16 maja 2021 roku o godz.11.00, na rzeszowskim rynku odbyła się konferencja prasowa KWW „Grzegorz Braun – Konfederacja”. Konferencja otworzyła pierwszy odcinek Strefy Uśmiechu, wzorem pikniku Strefa Uśmiechu, który miał miejsce na Lisiej Górze 24 kwietnia i powtórzył się 3 maja w parku przy ul. Pułaskiego i ul. Cieplińskiego. Pierwszy odcinek cyklicznej Strefy Uśmiechu odbył się w Śródmieściu, aby zachęcić mieszkańców do integracji.

Wreszcie ludzie mogą się zacząć do siebie uśmiechać, po strasznych dniach lockdown’u – powiedział Jacek Ćwięka, rzecznik prasowy KWW „Grzegorz Braun – Konfederacja”.

Jak poinformował „GP” Jacek Ćwięka, rzecznik prasowy KWW Grzegorz Braun – Konfederacja, organizatorzy zapraszali do korzystania z wielu atrakcji, w tym zabawy z masą solną, pokazu tańca breakdance, gry w szachy czy spróbowania waty cukrowej. Do wydarzenia dołączyli także przedsiębiorcy branży rozrywkowej, eventowej i gastronomicznej, oraz przedstawiciele rzeszowskich taksówkarzy.

Przedsiębiorcy wyrazili swoje obawy związane z obostrzeniami, niepewną sytuacją zawodową i nieprzewidywalnymi posunięciami rządu w kwestii lockdown’u. Krzysztof Wiśniowski, organizator wesel, opowiadał o swojej sytuacji.

Po zamknięciu branży weselnej pomoc ze strony państwa była znikoma. Mnóstwo firm związanych z branżą upadło. Ucierpieli też DJ’e, floryści, dekoratorzy – powiedział Krzysztof Wiśniowski, organizator wesel.

Karolina Pikuła, organizator Strefy Uśmiechu, wezwała wszystkich do poparcia lokalnych przedsiębiorców.

Kandydat na prezydenta Rzeszowa poseł na Sejm RP Grzegorz Braun zwrócił się z apelem do mieszkańców Rzeszowa

Z apelem do rzeszowian zwrócił się także kandydat na prezydenta Rzeszowa poseł na Sejm RP Grzegorz Braun.

Nie wpadajmy w nadmierny entuzjazm z tego powodu, że władza zezwala na to, czego nigdy nie mogła zabronić – zaapelował poseł Grzegorz Braun. – Tego nieszczęścia nie kończy decyzja o chwilowym zmniejszeniu presji. Mam nadzieję, że nie dacie się Państwo nabrać na ten fajerwerk propagandowy i że nie dacie się Państwo dłużej tresować, że nie przyjmiecie Państwo tych reguł gry, które są Wam dyktowane. Tych reguł gry, w myśl których władza ma decydować, przy którym stoliczku wolno Wam usiąść i w której sali gimnastycznej wolno Wam ćwiczyć, do której sali weselnej wolno spraszać gości. Nie zgódźcie się na to nigdy więcej, szanowni Państwo. Skorzystajcie z tej chwili, w której władza się cofnęła. Cieszmy się tym dniem, ale pamiętajcie, że czas próby dopiero przed nami.

Sztab wyborczy kandydata na prezydenta Rzeszowa posła Grzegorza Brauna zachęcał także do wzięcia udziału w Wolnościowym Przejeździe Rowerowym, który odbył się na zakończenie pierwszego odcinka Strefy Uśmiechu.

Link do transmisji online z konferencji i wydarzenia: https://www.facebook.com/GrzegorzBraun2021/videos/317460643370012

Fot. KWW „Grzegorz Braun – Konfederacja”

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.