Marcin Warchoł zaprezentował program dla osiedla Zwięczyca

RZESZÓW. W poniedziałek, 17 maja, odbyła się konferencja prasowa posła na Sejm RP i wiceministra sprawiedliwości dr hab. Marcina Warchoła, kandydata na prezydenta Rzeszowa. Była ona poświęcona prezentacji programu dla osiedla Zwięczyca.

Jak poinformował „GP” sztab Marcina Warchoła, wśród głównych punktów do realizacji znalazły się:

1. Zagospodarowanie terenu tzw. Kaczernego;

2. Rozbudowa ul. Jarowej;

3. Rozbudowa ul. Beskidzkiej;

4. Modernizacja rowu melioracyjnego P-6 potoku Paryja wzdłuż ul. Karkonoskiej;

5. Budowa placu zabaw przy ul. Karkonoskiej.

Jak podkreślał kandydat na prezydenta, jeśli wygra wybory, będzie chciał zagospodarować piękny teren Kaczernego na funkcje rekreacyjno-wypoczynkowe.

– To naturalne miejsce, gdzie można stworzyć miejsce wypoczynku dla Rzeszowian, mam nadzieję, że razem z mieszkańcami będę mógł planować powstanie i rozwój takiej infrastruktury – podkreślał dr hab. Marcin Warchoł, kandydat na prezydenta Rzeszowa. – Zadbam również o przebudowę ul. Jarowej oraz Beskidzkiej, a także modernizację i uregulowanie potoku Paryja, który przy opadach sprawia kłopot mieszkańcom.

Konferencja Marcina Warchoła była poświęcona prezentacji programu dla osiedla Zwięczyca.
Na zdjęciu, na pierwszym planie, Janusz Borek (drugi od lewej), przewodniczący Rady Osiedla Zwięczyca i Marcin Warchoł

Rzeczywiście teren Kaczernego to świetne miejsce na rozwój infrastruktury rekreacyjnej dla mieszkańców miasta i regionu, trzymamy za słowo, gratulujemy pomysłu i mamy nadzieję na realizację tych pomysłów – podkreślił obecny na konferencji Janusz Borek, przewodniczący Rady Osiedla Zwięczyca.

Fot. Sztab Marcina Warchoła

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.