Premier Matusz Morawiecki w Rzeszowie

RZESZÓW. Od wczoraj w Rzeszowie gościł premier Mateusz Morawiecki. Wczoraj, 17 maja, na godz. 18 było zaplanowane spotkanie z premierem Mateuszem Morawieckim w kawiarni Stary Piernik przy ul. Kościuszki 9. Spotkanie odbyło się z ponad godzinnym opóźnieniem. Natomiast dzisiaj, we wtorek, 18 maja, godz. 9.30 przewidziany był wspólny spacer ulicami Rzeszowa (trasa między Rynkiem a ul. 3 maja). Natomiast o godz. 10.00 odbyła się konferencja prasowa na rzeszowskim Rynku.

W poniedziałek premier Mateusz Morawiecki odwiedził dzienny dom pobytu dla seniorów Fundacji Rudek – dla życia. W trakcie spotkania z dziennikarzami przypominał, że w planach jest rozwijanie miejsc takich jak to oraz budowa całej sieci nowej ośrodków. – Wciąż, nie tylko w Rzeszowie mamy ogromny deficyt miejsc dla seniorów – powiedział premier Mateusz Morawiecki. Premier przypomniał także, że Nowy Polski Ład w dużej części skierowany jest właśnie do osób starszych.

W poniedziałek wieczorem, po zaplanowanym spotkaniu z premierem Mateuszem Morawieckim w kawiarni Stary Piernik przy ul. Kościuszki 9 odbył się spacer rzeszowskimi deptakami, ulicami: T. Kościuszki i 3 Maja.

Kilka dni temu premier Mateusz Morawiecki przedstawił założenia Polskiego Ładu. Dziś podczas wieczornego spaceru rzeszowskimi deptakami rozmawialiśmy o tym, jak bardzo w ostatnich latach zmieniło się nasze miasto, ale także o tym jak wiele dobrego jest przed nami. Wspólnie możemy sięgnąć jeszcze wyżej, skorzystać z historycznej szansy i udowodnić, że „Rzeszów ma moc” – powiedziała dr Ewa Leniart, wojewodzina podkarpacka.

We wtorek rano, na rzeszowskim Rynku, podczas konferencji prasowej premier Matusz Morawiecki poparł kandydatkę na prezydenta Rzeszowa dr Ewę Leniart. Zadeklarował wsparcie finansowe dla przedsięwzięć zapowiadanych do realizacji przez dr Ewę Leniart – wojewodzinę podkarpacką, kandydatkę na prezydenta Rzeszowa.

Wydarzenia z udziałem premiera i kandydatki na prezydenta Rzeszowa dr Ewy Leniart były otwarte dla mediów. Leniart, z poparciem PiS, kandyduje w przedterminowych wyborach na prezydenta Rzeszowa, które przełożono na 13 czerwca.

Poniżej załączamy fotorelację ze wspomnianych spotkań.

Link do konferencji prasowej na rzeszowskim Rynku: https://fb.watch/5zijBjRZkV/

Fot. Archiwum/FB/https://www.facebook.com/LeniartEwa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.