Budowa połączenia al. Kopisto z ul. Wierzbową. Utrudnienia przy moście Narutowicza

RZESZÓW. W Rzeszowie trwa budowa połączenia al. Kopisto z ul. Wierzbową. Miasto uprzedza o utrudnieniach drogowych przy moście Narutowicza. Prace potrwają do piątku 21 maja i mogą potrwać utrudnienia na ul. Wierzbowej w Rzeszowie, na odcinku od mostu im. Narutowicza do skrzyżowania z ul. Warzywną.

Jak poinformował „GP” Artur Gernand z Biura Prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa, trwa budowa drogi, która połączy al. Kopisto z ul. Wierzbową. Przyszła droga będzie miała siedem metrów szerokości. Częścią tego zadania jest m. in. także budowa chodników, oświetlenia i sygnalizacji świetlnej, która powstanie na skrzyżowaniu budowanej drogi z ul. Wierzbową. Prace prowadzone są zgodnie z harmonogramem.

W związku z budową kanalizacji, która jest częścią inwestycji, na ul. Wierzbowej, na odcinku od mostu im. Narutowicza do skrzyżowania z ul. Warzywną do piątku (21 maja) w godz. od 7.00 do 14.30  mogą występować utrudnienia w ruchu. Będą polegać na czasowym wyłączeniu jednego pasa ruchu.

Połączenie al. Kopisto z ul. Wierzbową ma być gotowe do końca roku. Koszt tej inwestycji to ponad 7,6 mln zł. Część tej kwoty to dofinansowanie z rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Fot. Archiwum/FB

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.