Działania posła na Sejm RP Grzegorza Brauna na rzecz mieszkańców Rzeszowa

RZESZÓW. W środę, 19.05.2021 roku, o godzinie 10.00 na rzeszowskim Rynku odbyła się konferencja prasowa KWW „Grzegorz Braun – Konfederacja”. Tematem konferencji były działania Grzegorza Brauna na rzecz mieszkańców Rzeszowa.

Kandydat Konfederacji w zbliżających się wyborach na urząd prezydenta miasta Rzeszowa zawnioskował o pilne zwołanie nadzwyczajnej sesji Rady Miasta, aby radni niezwłocznie zajęli się kwestiami, które muszą być omówione. Poseł na Sejm RP Grzegorz Braun skierował w ostatnich dniach szereg wniosków do Rady Miasta Rzeszowa z wezwaniem, aby były one procedowane na tym dzisiejszym nadzwyczajnym posiedzeniu.

Jak poinformował Jacek Ćwięka, rzecznik prasowy KWW „Grzegorz Braun – Konfederacja”, wnioski te dotyczą m. in. nieprawidłowości budowlanych, które były zgłaszane przez mieszkańców. W wielu przypadkach miasto pozwoliło, aby deweloperzy zadbali tylko o swój interes, nie mieszkańców.

Tomasz Buczek, pełnomocnik KWW „Grzegorz Braun – Konfederacja” przybliżył tematy, w których interweniował poseł Grzegorz Braun.

Nasz kandydat jako pierwszy odwiedził ogródki działkowe im. Szafera. Ma tam przebiegać droga miejska, o której mieszkańcy nie zostali poinformowani. Bulwersujące, że nikt z nimi nie rozmawiał. Będziemy chcieli na forum wprowadzić także problemy mieszkańców osiedla imienia generała Grota Roweckiego i temat przejazdu, który ma zostać zablokowany. To dziwna sytuacja, że ten przejazd obecnie funkcjonuje jako działka prywatnego inwestora, przed sześcioma laty zamieniony z innym gruntem miejskim. Kolejną sprawą są problemy osiedla Grabskiego. Najlepiej jednak opowiedzą o nich mieszkańcy – powiedział Tomasz Buczek.

Poseł Grzegorz Braun pragnie jednak dać ludziom realną pomoc, jak zapewnił były wiceprezydent Rzeszowa Wiesław Walat.

Podczas konferencji prasowej zabrał głos były wiceprezydent Rzeszowa Wiesław Walat

Pan poseł po wypełnieniu swoich poselskich obowiązków weźmie udział w dzisiejszej nadzwyczajnej sesji Rady Miasta. Te wszystkie sprawy były popierane przez działalność środków masowego przekazu. Nikt się nie pochylił nad dokumentami – stwierdził Wiesław Walat.

Jacek Ćwięka, rzecznik prasowy KWW „Grzegorz Braun – Konfederacja” jest dobrej myśli.

– Widzimy już pozytywne skutki kampanii. Widać, że pozostali kandydaci idą śladami pana posła – powiedział Jacek Ćwięka.

Link do transmisji z konferencji prasowej KWW „Grzegorz Braun – Konfederacja”: https://www.facebook.com/watch/live/?v=547510329743048&ref=notif&notif_id=1621411232200750&notif_t=live_video

Fot. KWW „Grzegorz Braun – Konfederacja”

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.