Marcin Warchoł przedstawił plan dla osiedla Bzianka

RZESZÓW. Poseł na Sejm RP i wiceminister sprawiedliwości dr hab. Marcin Warchoł, kandydat na prezydenta Rzeszowa, kontynuuje objazd po rzeszowskich osiedlach. Tym razem spotkał się z mieszkańcami Bzianki, którym przedstawił pięć punktów programu, które ma zrealizować w przypadku wygranej w wyborach prezydenckich.

Podczas środowej konferencji prasowej dr hab. Marcina Warchoła, kandydata na prezydenta Rzeszowa oraz byłego posła na Sejm RP Macieja Masłowskiego zaprezentowano program dla osiedla Bzianka.

Jak poinformował „GP” sztab Marcina Warchoła, wśród propozycji znalazły się m. in.: budowa Domu Kultury w okolicach ul. Świętej Rodziny, rozbudowa ul. Kalinowej, budowa łącznika ul. Świętej Rodziny do ul. Dębickiej, stworzenie miejsca do wypoczynku i rekreacji dla dzieci i młodzieży oraz lekki wóz strażacki dla OSP Bzianka.

Problemem Bzianki jest to, że większość terenów należy do osób prywatnych. Zobowiązuję się do tego, żeby zrealizować wieloletni plan finansowy – mówił podczas konferencji – Chcę zainwestować w Bziankę 19 milionów złotych. Te środki mogą być przeznaczone na wykup tych prywatnych nieruchomości i nowe inwestycje, takie jak np. dom kultury w okolicach ul. św. Rodziny – mówił poseł na Sejm RP i wiceminister sprawiedliwości w resorcie Zbigniewa Ziobry.

Marcin Warchoł stwierdził, że włączone w 2017 roku do Rzeszowa osiedle Bzianka jest najlepszym przykładem tego, by w dalszym ciągu poszerzać granice miasta.

Skorzystają na tym mieszkańcy miejscowości włączanych i sami rzeszowianie. Tym różnię się od pozostałych kandydatów, że mówię o tym wyraźnie: wszyscy ci, którzy chcą być w Rzeszowie, będą w nim. Nie będę nikomu blokował wstępu do naszego pięknego miasta – podsumował kandydat.

Marcin Warchoł przedstawił pięć punktów programu, które ma zrealizować w przypadku wygranej w wyborach prezydenckich

Relacja z konferencji prasowej jest dostępna pod adresem: https://www.facebook.com/WarcholRzeszow/videos/1149270658872655

Fot. Sztab Marcina Warchoła

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.