Trzeci już odcinek Strefy Uśmiechu w Rzeszowie

RZESZÓW. W niedzielę, 23.05.2021 roku, o godzinie 14.00 w rzeszowskim Parku Sybiraków odbył się kolejny, trzeci już odcinek Strefy Uśmiechu, organizowanej przez Karolinę Pikułę i Komitet Wyborczy Wyborców „Grzegorz Braun – Konfederacja”.

Organizatorzy zapraszali mieszkańców Rzeszowa, aby stawili się całymi rodzinami i wzięli udział we wspólnej integracji. Podobnie, jak podczas poprzednich edycji zabawy, nie zabrakło takich atrakcji, jak animacje, dmuchany zamek i bańki mydlane. Uczestnicy Strefy mogli spróbować waty cukrowej, a zabawę uświetniły swoją obecnością bajkowe maskotki, propagując hasło: „Dzielmy się uśmiechem!”. Kolejne odcinki już wkrótce, zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych!

Podobnie, jak podczas poprzednich edycji zabawy, nie zabrakło takich atrakcji, jak animacje, dmuchany zamek i bańki mydlane

Link do relacji z kolejnego odcinka Strefy Uśmiechu: https://www.facebook.com/grzegorz.michal.braun/videos/1601117813432887

Fot. KWW „Grzegorz Braun – Konfederacja”

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.