Dekoracja wnętrz na przejęcia weselne

POLSKA. Według przedstawionego przez rząd harmonogramu łagodzenia obostrzeń, organizacja imprez okolicznościowych z udziałem gości, w tym wesel i komunii, jest możliwa od 15 mają 2021 roku. Jak zapowiedział minister zdrowia Adam Niedzielski, obowiązuje jednak limit gości, których można zaprosić na uroczystość. Jest on jednak dość restrykcyjny – 25 osób, a w dodatku impreza musi odbywać się w plenerze. A już od 29 maja zostanie wprowadzony nowy limit do 50 osób podczas wesel, komunii, chrzcin i innych imprez okolicznościowych w ścisłym reżimie sanitarnym.

Małymi krokami następuje spadek zakażeń na Covid-19, a to oznacza, że już od 29 maja zostanie wprowadzony nowy limit do 50 osób podczas wesel, komunii, chrzcin i innych imprez okolicznościowych w ścisłym reżimie sanitarnym. Chodzi m.in. o zachowanie bezpiecznego dystans między stolikami oraz limit osób na stolik.

Wystrój i dekoracje wnętrz na wesele

Warto więc zawczasu pomyśleć o wystroju sali weselnej czy restauracyjnej, w której planujemy przyjęcie weselne. Sala weselna, restauracja, plenerowy namiot lub dworek – wszystkie te miejsca mogą stać się niezwykle klimatyczne i pełne uroku. Kluczem do sukcesu jest zastosowanie odpowiednich dekoracji, które będą pasowały do stylu uroczystości oraz klimatu, jaki ma w sobie wybrany lokal.

W Internecie możemy znaleźć profesjonalne strony z propozycjami dekoracji. Dla przykładu na stronie: https://weselnik.com/blog/dekoracje/profesjonalna-dekoracja-sali-weselnej/ przeczytamy o tym, o czym należy pamiętać, gdy planujemy wesele. Można skorzystać z innej aspiracji, na przykład tej: https://wedding.pl/lovestory/dekoracja-sali-weselnej-7-praktycznych-porad/

Kiedy skończy się oficjalna część ceremonii ślubnej,
zaproszeni goście udają się do wynajętej specjalnie na tę okazję sali

Kiedy skończy się oficjalna część ceremonii ślubnej, zaproszeni goście udają się do wynajętej specjalnie na tę okazję sali. Bez względu na to, czy przyjęcie będzie odbywać się w restauracji czy w domu weselnym, bardzo ważne jest zadbanie o przystrojenie sali. Gdzie szukać firmy zajmującej się dekorowaniem sali weselnej na śluby i wesela? Ile kosztują takie usługi i co dokładnie wchodzi w ich zakres?

Dekorator weselnej sali – jak go znaleźć?

Dekoracja sali weselnej z reguły powinna zostać zlecona profesjonalnej firmie – zazwyczaj restauracje czy domy weselne nie posiadają odpowiedzialnej za to ekipy. Wybór dekoratora obejmuje zarówno kościół, jak i salę czy samochód Państwa Młodych; jest to gwarancją spójnego i utrzymanego w jednym stylu wystroju. Większość firm świadczących usługi dekoratorskie ogłasza się w Internecie, czasopismach branżowych lub wystawia się podczas targów ślubnych. Warto też pytać znajomych lub skontaktować się osobami, które korzystały z usług danej formy. Na stronie internetowej należy przejrzeć referencje oraz zrealizowane wystroje; w ten sposób szybko można sprawdzić, czy ten styl dekorowania przypadł do gustu oraz znaleźć inspirację.

Co wchodzi w zakres usługi dekoratora weselnej sali?

Większość firm dekoratorskich świadczy podobny zakres usług. Standardowo są to: przystrojenie kościołów i zadbanie o wygląd samej ceremonii, wystrój sali oraz przybranie samochodu Pary Młodej. Przyjęcie weselne w plenerze? Dla dekoratorów to nic trudnego – firmy przygotowują również aranżacje na świeżym powietrzu: w ogrodzie, nad jeziorem lub na plaży.

Oprócz przygotowania samej sali na wesele, firmy zajmują się również wykonaniem bukietów i dodatków florystycznych. Eleganckie kwiatowe kule, stroiki z roślin i świec oraz kompozycje na stołach są ozdobą każdego przyjęcia weselnego. W zależności od oferty oraz umowy z klientami mogą także zająć się akcesoriami uzupełniającymi, takimi jak zaproszenia na ślub, wizytówki czy plany sali. Dzięki temu przybyli goście będą wiedzieli, które miejsca mają zająć i przy jakim stole.

Ważne jest określenie zakresu usług dekoratorów. Zanim Państwo Młodzi zdecydują się na wybór firmy, powinni sprecyzować, jaki budżet przeznaczają na dekorację kościoła i sali oraz jakie mają oczekiwania co do ich wyglądu. Należy ustalić ilość poszczególnych ozdób, podpisać umowę, wpłacić zaliczkę… i czekać na wielki dzień!

Ceny za dekorowanie wnętrz na wesela różnią się w zależności od firmy

Dekoracja sali weselnej – ile to kosztuje?

Ceny za dekorowanie wnętrz na wesela różnią się w zależności od firmy. Przystrojenie kościoła zaczyna się od ok. 400 złotych, ale przy bogatszych aranżacjach ta cena może wynieść nawet 900.  Za eleganckie przystrojenie sali weselnej należy zapłacić od 800 nawet do 2 tysięcy złotych  – wszystko zależy od ilości dekoracji oraz użytych materiałów (świece, tkaniny, żywe kwiaty). Przybranie samochodu to wydatek rzędu 100 złotych, a jeśli chcemy zlecić firmie wykonanie akcesoriów, do kosztorysu należy dodać około 300 złotych.

Dekoracje kościoła i sali tworzą ciepły, romantyczny i elegancki klimat tego niezwykłego dnia. Jest to jeden z najbardziej kosztownych elementów wesela, ale zdecydowanie warto wydać na nie pieniądze – w końcu takie przyjęcie jest wyjątkowe i pamięta do się przez długie lata!

Dekoracja sali weselnej niejednej parze młodej spędza sen z powiek, dlatego coraz częściej to wyzwanie przekazujemy w ręce profesjonalistów. Jednak niezależnie od tego, czy dekoracje ślubne przygotujemy sami, czy powierzymy je firmom dekoratorskim, musimy pamiętać o wielu istotnych kwestiach. Spójny motyw przewodniwybór odpowiedniej sali weselnej, a wreszcie cena ozdób i stylizacji – to tylko kilka z nich.

Ważnym elementem w dekoracji sali weselnej są krzesła

Klęcznik i krzesła Chiavari do kościoła na ślub

Ważnym elementem w dekoracji sali weselnej są krzesła. Krzesła powinny być eleganckie i wygodne. Można dla przykładu wybrać krzesła marki Chiavari srebrne z przypinką. Proponujemy dla przykładu na przykładu klęcznik i krzesła Chiavari do kościoła na ślub. Warto pomyśleć o solidnym i stabilnym klęczniku z drewna świerkowego pomalowanym na biało z elementami białej pikowanej ekoskóry i gąbką w części, na której opierają się kolana i łokcie. Przeznaczony jest dla dwóch osób, idealny na ślub. Należy wybrać taki komplet, aby były w nim również 4 białe krzesła szczebelkowe Chiavari – najmodniejsze krzesła bankietowe na świecie! Co do krzeseł, to krzesła Chiavari są najbardziej poszukiwanymi krzesłami do obrzędów weselnych i innych uroczystości. Według pozytywnych referencji najpopularniejszymi krzesłami ślubnymi są drewniane krzesła Chiavari. Te eleganckie drewniane krzesła tworzą odpowiednią atmosferę w oficjalnej jadalni. Drewniane krzesła weselne Chiavari nadają pomieszczeniu kultowego wyglądu. Niezależnie od tego, czy jest to nieodłączny asortyment nowoczesnych wesel i innych bankietów, czy też praktyczny dodatek do sklepów, hoteli i domów rodzinnych, Dekoracja wnętrz na przejęcia weselne mogą być używane wszędzie tam, gdzie dusza organizatora pragnie kreatywnego i wygodnego projektu. Żadne inne krzesło nie spełni magii chwili ślubu lepiej niż drewniane Chiavari. Twoi goście i klienci pokochają autentyczny mahoń, biały, naturalny, złoty, srebrny i na pewno limonkowy, tzw. Krzesło Limewash Chiavari. Produkuje je firma Confer s r. o., której celem jest stałe zapewnienie ich dostępności, ponieważ chodzi tu o standardowe wyposażenie domów weselnych, sal i hoteli.

Więcej informacji o krzesłach Chiavari jest pod linkiem: https://www.confer.shop/pl/krzeslo/krzeslo-chiavari-slubne.html

Fot. Archiwum/FB

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.