Marcin Warchoł, kandydat na prezydenta Rzeszowa, będzie rozwijał miejsca rekreacji w Rzeszowie

RZESZÓW. We wtorek, 1 czerwca, odbyła się konferencja prasowa posła na Sejm RP dr hab. Marcina Warchoła, kandydata na prezydenta Rzeszowa. Wydarzenie zostało zorganizowane na Żwirowni i poświęcone było dalszemu rozwojowi miejsc rekreacji w Rzeszowie. Podczas konferencji kandydat wysypał ciężarówkę piasku na plaży, która ma symbolizować dalszą rozbudowę miejskich obiektów rekreacji na Żwirowni i nie tylko.

Na początku chcę złożyć wszystkim dzieciom najwspanialsze życzenia z okazji Dnia Dziecka, oby Wasze dzieciństwo trwało jak najdłużej – rozpoczął konferencję kandydat na prezydenta Rzeszowa. To właśnie dla dzieci i całych rodzin będę chciał rozbudowywać miejsca rekreacji w Rzeszowie, takie jak Żwirownia, gdzie jest jeszcze mnóstwo miejsca na rozbudowę miejskich plaż – zapowiedział Marcin Warchoł.

Kandydat zapowiedział, że podobne plaże będą tworzone w wielu miejscach Rzeszowa, m.in. nad Wisłokiem czy nad Zalewem. Marcin Warchoł przypomniał także, że już kilka tygodni temu zapowiedział budowę Wodnego Placu Zabaw w miejscu nieczynnej fontanny na rzeszowskich bulwarach. Jest w tym miejscu do tego odpowiednia infrastruktura, nie wierzcie Państwo tym, którzy twierdzą, że nic się nie da zrobić – sami nic nie robili, zniechęcają ludzi i wprowadzają defetyzm. To się da zrobić i tam będzie Wodny Plac Zabaw – podkreślił Marcin Warchoł.

Kandydat podkreślił także, że jako prezydent Rzeszowa będzie chciał wybudować aquapark, którego koncepcję wkrótce zaprezentuje.  Oczywiście w zakresie sportu i rekreacji to także moje zobowiązanie, by wybudować PCLA – przypomnę, że jeszcze na długo przed kampanią jako jedyny ze startujących kandydatów zabiegałem o tą inwestycję u Pana Premiera Piotra Glińskiego, gdy nikt jeszcze o żadnej kampanii nie myślał – zaznaczył Marcin Warchoł.

Fot. Sztab Marcina Warchoła

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.