Młodzieżowa debata prezydencka w Rzeszowie

RZESZÓW. We wtorek, 1 czerwca, w Dzień Dziecka, o godzinie 18.00 odbędzie się młodzieżowa debata prezydencka. Wezmą w niej udział ubiegający się o wybór na prezydenta Rzeszowa: dr Ewa Leniart z PiS oraz Grzegorz Braun z Konfederacji, Konrad Fijołek, kandydat zjednoczonej opozycji oraz dr hab. Marcin Warchoł, kandydat obywatelski. Wspólna rozmowa dotyczyć będzie spraw środowiska oraz jego ochrony – terenów zielonych, transportu, polityki energetycznej i nie tylko.

Jak informują organizatorzy debaty, organizatorzy i goście połączą się on-line, a live z tego wydarzenia będzie można oglądnąć na portalu Rzeszów 112 na Facebooku (https://www.facebook.com/rzeszow112pl). Prowadzący nadawać będą zaś z budynku I Liceum Ogólnokształcącego – najstarszej szkoły w Rzeszowie.

Debatę organizują przedstawiciele rzeszowskich środowisk młodzieżowych i ekologicznych: Rady Młodzieży Rzeszowa, Związku Harcerstwa Polskiego, Młodzieżowego Strajku Klimatycznego oraz Społecznych Strażników Drzew.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/2rO8bme27

W imieniu organizatorów zachęcamy do udostępniania informacji o debacie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.