Pracowity Rzeszów Marcina Warchoła

RZESZÓW. W środę, 9 czerwca, odbyła się konferencja prasowa dr hab. Marcina Warchoła, kandydata na prezydenta Rzeszowa. Była ona poświęcona zarysowaniu zasadniczej różnicy między dr hab. Marcinem Warchołem, a Konradem Fijołkiem. Jak podkreślił na konferencji kandydat na prezydenta Rzeszowa, w najbliższą niedzielę wybierzemy pomiędzy Rzeszowem pracowitym, a Rzeszowem leniwym.

Jako poseł z Rzeszowa przez wszystkie ostatnie lata oraz obecnie, jako kandydat, reprezentuję Rzeszów pracowity. Wspierałem służbę zdrowia, mocno wspierałem budowę obwodnicy południowej – na długo zanim stała się ona tematem kampanii wyborczej i zainteresowali się nią wtedy inni kandydaci – podkreślił Marcin Warchoł.  Mój plan na Rzeszów to także poprawa jakości życia mieszkańców – budowa aquaparku, nowych ścieżek rowerowych, plaż miejskich, czy wodny plac zabaw na rzeszowskich bulwarach. Na długo przed kampanią wyborczą zabiegałem u pana Premiera Glińskiego o wsparcie dla Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki. To tak zwany Hattrick Warchoła, który ostatnio przedstawiłem, a więc Rzeszów pracowity – zaznaczył Marcin Warchoł.

Marcin Warchoł zwrócił uwagę, że sytuacja odwrotnie ma się u Konrada Fijołka, którego od dłuższego czasu dopytuje o to, co zrobił dla Rzeszowa przez blisko dwie dekady bycia radnym.  Dopytuję o to w kolejnych debatach, niestety nie usłyszałem odpowiedzi. Ja mam konkretną ofertę i dokonania – to jest prawdziwy wybór, między Rzeszowem pracowitym, a Rzeszowem leniwym – podkreślił Marcin Warchoł.

O tym są te wybory, czy Rzeszów będzie się dalej dynamicznie rozwijał, czy pogrąży się w stagnacji i lenistwie, marazmie. Oby Rzeszów nie zasnął na 2 dekady, tak jak radny Fijołek – podkreślił Marcin Warchoł.

Kandydat na prezydenta powiedział także, że poza tzw. Hattrickiem Warchoła, kluczowe są dla niego kwestie tworzenia Rzeszowa zielonego, ekologicznego. – Tereny zielone będą obowiązkowe wokół wszystkich nowo powstałych budynków i osiedli, tak jak przy inwestycji na osiedlu Franciszka Kotuli, gdzie ostatnio ogłaszaliśmy wielką inwestycję na 860 mieszkań dla Rzeszowian.  Bardzo ważną inwestycją do przeprowadzenia będzie dla mnie także budowa biogazowni – zaznaczył kandydat.

Jak podkreślił na konferencji kandydat na prezydenta Rzeszowa, w najbliższą niedzielę wybierzemy
pomiędzy Rzeszowem pracowitym, a Rzeszowem leniwym

Na profilu facebookowym Marcina Warchoła czytamy: „Dziś sztab zadał kluczowe pytania K. Fijołkowi, prezentując humorystyczny spot o spotkaniu Konrada Fijołka… z jego uczciwym alter ego. 13 czerwca wybieracie między Rzeszowem pracowitym, a Rzeszowem leniwym – który reprezentuje K. Fijołek”.

Link do humorystycznego spotu o spotkaniu Konrada Fijołka… z jego uczciwym alter ego: https://www.facebook.com/WarcholRzeszow

Fot. Sztab Marcina Warchoła

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.