Program Marcina Warchoła dla osiedla Budziwój

RZESZÓW. Na konferencji prasowej kandydata na prezydenta Rzeszowa, dr hab. Marcina Warchoła, został zaprezentowany program dla osiedla Budziwój. Kandydat na prezydenta Rzeszowa obiecuje m. in. budowę żłobka i przedszkola oraz remizy strażackiej.

Osiedle Budziwój dynamicznie się rozwija, więc budowa żłobka i przedszkola jest konieczna – w przedszkolu będzie mogło pomieścić się 170 dzieci, a w żłobku 150 dzieci zapewniał poseł na Sejm RP Marcin Warchoł.– Zobowiązuję się także, że w przypadku wygranej w 30 dni rozpocznę wszystkie procedury związane z budową nowej remizy strażackiej – dodał Marcin Warchoł.

Program Marcina Warchoła dla osiedla Budziwój to:

1. Budowa żłobka i przedszkola.

2. Budowa remizy strażackiej.

3. Rozbudowa stadionu KS Grunwald Budziwój.

4. Modernizacja ulic Miejskiej i Senatorskiej.

5. Oświetlenie ulic Porąbki i Podleśnej.

Marcin Warchoł podkreślił także potrzebę przeprowadzenia szeregu inwestycji infrastrukturalnych, takich jak remont ul. Senatorskiej czy oświetlenie ulic Porąbki czy Podleśnej, co ściśle wiąże się także z programem kandydata w zakresie rozwoju bezpieczeństwa w Rzeszowie.

Obecny podczas konferencji prezes Ochotniczej Straży Pożarnej Rzeszów-Budziwój, Janusz Drążek, zwrócił także uwagę na pomoc, którą OSP wielokrotnie otrzymywało od wiceministra Marcina Warchoła bez względu na to, czy była kampania wyborcza, czy nie.

W konferencji uczestniczył też Janusz Drążek, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej Rzeszów-Budziwój

Musimy walczyć o sprzęt, ale pan minister Warchoł nam pomagał nawet wtedy, gdy jeszcze nie było w marzeniach, że będzie prezydentem Rzeszowa. A mam nadzieję, że będzie, takich ludzi potrzeba, to człowiek, który potrafi wysłuchać. Jestem mu bardzo wdzięczny, jesteśmy apolityczni, ale to pan Warchoł w ciężkie dni powodzi w 2020 r. potrafił do nas dzwonić o 2 w nocy z pytaniem, czy potrzebujemy pomocy. To wyjątkowy człowiek, wspieramy go, bo za jego słowami idą czyny – podkreślił Janusz Drążek, prezes OSP Rzeszów-Budziwój.

Fot. Sztab Marcina Warchoła

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.