Baseny ROSiR czynne od soboty

RZESZÓW. W sobotę, 12 czerwca, zostały otwarte baseny Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. ks. Jałowego 23a. Zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami, na basenach może przebywać nie więcej osób niż połowa obłożenia obiektu.

Jak poinformował „GP” Artur Gernand Biura Prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa, to oznacza, że na terenie odkrytych basenów może przebywać do 1500 osób. Wyjaśnić należy jednak, że ten limit dotyczy osób, które nie są zaszczepione na COVID 19 i zaszczepionych, ale nie posiadających zaświadczenia. Osoby, które posiadają zaświadczenia o zaszczepieniu nie są wliczane do limitu osób, które mogą przebywać na kompleksie odkrytych basenów Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Baseny przy ul. Jałowego zostały otwarte w sobotę, 12 czerwca, o godz. 9.00 Będą czynne codziennie w godzinach od 9 do 20. Sprzedaż biletów wstępu na baseny otwarte wyłącznie w kasie obiektu.

Ceny biletów wstępu na baseny otwarte:

    bilety normalne – 12 zł (w godz. 9 – 19) oraz 9 zł (w godz. 17 – 20),

    bilety ulgowe – 8 zł (w godz. 9 – 19) oraz 4 zł (w godz. 17 – 20),

    dzieci do 7 lat – 3 zł (w godz. 9 – 19) oraz bezpłatnie (w godz. 17 – 20).\

Bilety ulgowe (za okazaniem legitymacji) obowiązują dla: uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, studentów do 25 roku życia, emerytów i rencistów, osoby z I stopniem niepełnosprawności wraz z opiekunem. Dzieci do lat 3 korzystają z basenu bezpłatnie.

Sprzedaż biletów wstępu na baseny otwarte odbywa się wyłącznie w kasie obiektu.

Informacja o tym ile aktualnie osób przebywa na basenach ROSiR znajduje się na stronie internetowej: rosir.nq.pl

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta Rzeszowa/ Rzeszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.