Poseł Grzegorz Braun podsumował kampanię wyborczą

RZESZÓW. W poniedziałek, 14.06.2021 r., o godz. 10:00 na Rynku przed rzeszowskim Ratuszem odbyła się konferencja prasowa posła Grzegorza Brauna wraz z udziałem członków sztabu wyborczego i komitetu KWW „Grzegorz Braun – Konfederacja”.

Wybory w Rzeszowie zakończyły się już w pierwszej turze, a mieszkańcy naszego miasta wybrali na swojego włodarza Konrada Fijołka. Poseł Grzegorz Braun uzyskał czwarty wynik, jednak nie pozostaje on bez znaczenia, ponieważ podkreśla stałą obecność Konfederacji na scenie politycznej. Po wynikach procentowych widać również, że wyborców Konfederacji ciągle przybywa.

Jak poinformował Jacek Ćwięka, rzecznik prasowy KWW „Grzegorz Braun – Konfederacja”, poseł Grzegorz Braun w pierwszych słowach podziękował gorąco wszystkim Rzeszowianom, którzy oddali na niego głos. Pogratulował również zwycięzcy, ale także kontrkandydatom. Grzegorz Braun zwrócił także uwagę na dorobek tej ponad kwartalnej kampanii w Rzeszowie. W jej trakcie bowiem udało się zwrócić uwagę na wiele problemów miasta, a wszyscy kandydaci zobowiązali się do sprostania tym wyzwaniom.

– Będziemy obserwować wraz z Rzeszowianami jak sobie Ratusz z tymi problemami będzie radził – powiedział Grzegorz Braun. – Ta kampania dała już „Nowy impuls” do przewartościowań na polskiej scenie politycznej. Stało się to dzięki mieszkańcom Rzeszowa, którzy wprowadzili mnie swoimi podpisami do tej kampanii.

Grzegorz Braun podkreślił, że pozostaje posłem na Sejm RP i nadal będzie się angażował w działania na rzecz mieszkańców ziemi rzeszowskiej i całego Podkarpacia.

Tomasz Buczek, pełnomocnik wyborczy KWW „Grzegorz Braun – Konfederacja” i lider Ruchu Narodowego, powiedział, że już teraz zaczynamy następną kampanię wyborczą, bo kolejne wybory, zarówno do Sejmu jak i do samorządu już za dwa lata.

Szef sztabu wyborczego Włodzimierz Skalik stwierdził, że była to najbardziej efektywna kampania wyborcza Konfederacji, której owocem jest wyróżniający się Program Wyborczy, udokumentowany i udostępniony mieszkańcom.

Wiesław Walat, były wiceprezydent Rzeszowa i członek KWW „Grzegorz Braun – Konfederacja”, wyraził zadowolenie z faktu, że w Ratuszu jest wola do powrotu do studium uwarunkowań zagospodarowania przestrzennego, a co obiecał i
do czego się zobowiązał również nowo wybrany prezydent Konrad Fijołek.

Na koniec konferencji, Jacek Oberland, pełnomocnik finansowy KWW „Grzegorz Braun – Konfederacja”, jeszcze raz przypomniał o zasadach finansowych jakimi powinny były kierować się komitety i o ile budżety komitetów kontrkandydatów mogły zostać przekroczone.
Wszyscy członkowie KWW „Grzegorz Braun – Konfederacja” podziękowali Rzeszowianom, oraz wszystkim wolontariuszom za zaangażowanie podczas kampanii wyborczej.

Link do zapisu konferencji:https://www.facebook.com/rzeszow24/videos/481752066223405

Fot. Archiwum/FB
Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.