Niemieckie media nadały nowy przydomek Lewandowskiemu! Co za tytuły!

BAYERN MONACHIUM. Robert Lewandowski strzelił dwie bramki, a Bayern Monachium wywalczył pierwsze trofeum za kadencji Juliana Nagelsmanna. Nazwisko Polaka przewinęło się przez największe gazety w Niemczech. Dziennikarze prześcigali się w tytułowaniu napastnika.

„Robert Lewandowski zdobył pierwszy tytuł dla trenera Juliana Nagelsmanna” – rozpoczęli swoją relację dziennikarze portalu sport1.de. Napastnik Bayernu Monachium nazwany został „piłkarzem klasy światowej” i „najlepszym strzelcem”. W tytule natomiast nadano mu przydomek „Torpeda”.

„Bayern Monachium zdobył Superpuchar i zapewnił sobie pierwsze trofeum w sezonie. W Dortmundzie Bawarczycy zmarnowali kilka okazji, ale mogli liczyć na światowego piłkarza Lewandowskiego” – pisali dziennikarze „Kickera”. „Haaland został prawie całkowicie zepchnięty na boczny tor” – czytamy dalej.

Więcej na; https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/955737/niemieckie-media-nadaly-nowy-przydomek-lewandowskiemu-co-za-tytuly

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.