Jak wybrać dobry kurs angielskiego dla dzieci?

Kończą się już wakacje. Za kilka dni rozpocznie się nowy rok szkolny. Przed rodzicami staje bardzo trudne zadnie. Jak wybrać dobry kurs angielskiego dla dzieci? Szkoły językowe prześcigają się z ofertami. Przedstawiamy kilka pomysłów.

Włoski dla czterolatków, a angielski od przedszkola… Czy małe dzieci mogą uczyć się języków obcych, czy lepiej zaczekać, aż zaczną chodzić do podstawówki? Te i inne pytania zadaje sobie wielu rodziców. Zwłaszcza, że w naszym społeczeństwie pokutuje wiele mitów związanych z wprowadzaniem drugiego języka. Ile w nich prawdy? Sprawdzamy!

Early Stage proponuje program kursów, który dostosowany jest do wieku, możliwości oraz tempa nauki dzieci i młodzieży w danej grupie. „W Early Stage mamy dokładnie zaplanowaną ścieżkę rozwoju edukacyjnego, dzięki czemu uczniowie mogą efektywnie podnosić swoje umiejętności językowe oraz kontynuować kurs w kolejnych latach” – czytamy na stronie www.earlystage.pl Nauka angielskiego w Early Stage odbywa się w jednorodnych grupach, które tworzymy w oparciu o wiek i poziom umiejętności dzieci. Pozwala to na zapewnienie optymalnego tempa pracy, co wpływa na dynamikę zajęć i zaangażowanie uczniów. Czas trwania zajęć jest dłuższy niż w większości szkół językowych – od 50 do 90 minut, w zależności od grupy wiekowej. Pozwala to na aktywny kontakt z językiem i skuteczną naukę, która dzięki naszym 10 supermocom jest prawdziwą przygodą! Pełną muzyki, rymów i ruchu.

Early Stage proponuje program kursów, który dostosowany jest do wieku, możliwości oraz tempa nauki dzieci i młodzieży w danej grupie

Na stronie https://earlystage.pl/pl/nasze-szkoly/mazowieckie/rzeszow znajdzie Państwo dokładne opisy każdego kursu języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w naszej szkole.

Kto chciałby się dowiedzieć jak wygląda nauka angielskiego dla dzieci – dziś przyszedł czas na konkret

Dlaczego warto uczyć dzieci języków obcych? Jak to robimy? Co działa? Co nie działa?

Wybór szkoły językowej dla dziecka to niezwykle istotna decyzja. Oferta na rynku jest bardzo szeroko, jednak decydując się na konkretną placówkę warto wziąć pod uwagę, czy jest przystosowana do nauki najmłodszych.  Maluchy skupiają jednorazowo swoją uwagę jedynie na kilka minut. Zamiast więc sztywnego siedzenia w ławeczkach, lekcje powinny mieć formę zabawy, teatrzyku, zajęć muzyczno-ruchowych, teatralnych czy plastycznych. Jeśli nauka języków obcych odbędzie się w sposób atrakcyjny, ciekawy i niemonotonny, wiedza szybciej i łatwiej „wejdzie” do głowy. Szukając najlepszej placówki warto skorzystać z uruchomionej właśnie, bezpłatnej porównywarki szkół językowych Langzie. Langzie.pl ma w swojej bazie już ponad 2000 szkół językowych w całej Polsce. Można w niej porównać m.in. ofertę kursów, opinie o lektorach, lokalizacje oraz ceny zajęć.

Dla przykładu, Tutlo – szkoła języka angielskiego w postaci platformy internetowej, na której można się uczyć z komputera, telefonu lub tabletu – z dowolnego miejsca na świecie proponuje najbardziej elastyczną platformę do nauki angielskiego. Oferuje nowe kursy dla dzieci #Tutlo for Kids. „Na pytanie <<kiedy zacząć naukę angielskiego?>> odpowiadamy – możliwie jak najszybciej! Skorzystaj z kursów angielskiego online dla dzieci Tutlo for Kids i zamów bezpłatną lekcję dla Twojego dziecka już dziś!” – oferuje Tutlo.

Z przeglądu wszystkich ofert, najbardziej praktyczna i efektowna jest propozycja Early Stage. która proponuje program kursów, który dostosowany jest do wieku, możliwości oraz tempa nauki dzieci i młodzieży w danej grupie.

Zainteresowanych zapraszamy na stronę www.earlystage.pl

Fot. Archiwum

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.