Miłosz Świetlik-Skierski- rzeszowski brylant z szansą na Eurowizję Junior

RZESZÓW. – Bohaterem dzisiejszego spotkania jest Miłosz Świetlik Skierski, który wygrał odcinek Szansy na sukces i ma ogromną szanse na reprezentować podkarpacie na Eurowizji Junior w Paryżu – mówił podczas konferencji Konrad Fijołek, prezydent miasta Rzeszowa.

Miłosz Świetlik-Skierski to podopieczny Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, który od 7 lat pod kierunkiem Anny Czenczek rozwija talent wokalny, biorąc udział w wielu autorskich projektach, warsztatach i nagraniach. Uczestniczył i odnosił sukcesy w ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach piosenki w kraju i za granicą. Miłosz wygrał 2. odcinek „Szansy na sukces Eurowizja Junior”, dzięki któremu dostał się do finału programu. Podczas specjalnego wydania Szansy na sukces, który odbędzie się 26 września o godzinie 15.15 na antenie programu 2 Telewizji Polskiej, zostanie wybrany finalista, który będzie reprezentował Polskę na Eurowizji Junior w La Seine Musicale w Paryżu.

– Marzę o tym, aby zaśpiewać w finale w Paryżu. Jeśli się nie uda to i tak dla mnie jest to już wspaniała przygoda. Bardzo proszę wszystkich o oddanie na mnie swojego głosu – powiedział Miłosz Świetlik-Skierski.

– Dziękujemy Panu Prezydentowi za zaproszenie i wsparcie. Poziom dzieci jest już bardzo wysoki, więc decydować będą niuanse – dodała mama Miłosza.

Pod okiem doktor Anny Czenczek kolejne talenty wyfruwają w świat. Będziemy chcieli wywołać jak największy szum wokół występu Miłosza, zatem zwracamy się do wszystkich o śledzenie występu Miłosza i nie szczędzenie energii na wysyłanie SMS-ów – powiedział prezydent.

Fot. Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ze względu na brak płatności przez zlecającego za wykonanie witryny internetowej, publikacja treści przez autorów została zablokowana.